Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1088 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Coby, Garp'ın uzadı diye kesip çöpe attığı tırnağı olamaz.
Garp vurdu Pizarro yaralandı. Koby vurdu kemiğini kırdı.

Demek, Garp yerine Koby Pizarro'nun kafasına sümsüğü yerleştirseymiş, kafatası kırılıp, beyin kanamasından gidermiş. :oleyo:

Garp'ın son bakışı ve gülüşü her şeyi anlatıyor. Halef Koby artık, Garp'da selef...

Bu kafanın büyüklüğü MF kadarsa demek ki bu adamda Deprem meyvesi olsa buradan bi koyar peşin sıra tüm adaları tekler yumruğa denk gelen.

Ahh garp şu coby'e harcadığın emeğin yarısını başka birine harcasaydın şuan böyle yerde yatıyor olmazdın. sırf bu yüzden bile sempati duyamıyorum. Serinin başından beri Coby'nin karizma yerlerde odo istersen coby'e dünyayı yönetecek gücü ver hiç bir zaman o karizması olmayacak.

Ahh garp şu coby'e harcadığın emeğin yarısını başka birine harcasaydın şuan böyle yerde yatıyor olmazdın. sırf bu yüzden bile sempati duyamıyorum. Serinin başından beri Coby'nin karizma yerlerde odo istersen coby'e dünyayı yönetecek gücü ver hiç bir zaman o karizması olmayacak.
SODA seviyor böyle madaralıklar yapmayı karaktersiz yazar. Benim anlamadığım Garp uçup gitmişti zaten nasıl oldu da yerde buzla kaplı yattı.

Ayrıca San Juan Wolf'u nasıl çıkardılar. Game Of Thrones da ki ejderha gibi mi :D

Bu arada hani Garp dondurulduktan sonra kayboluyordu.

Kuzan-Karasakal iliskisi o kadar kor goze parmak seklinde yansitildi ki bu saatten sonra Kuzan'in iyi tarafta cikmasi kimseyi sasirtmayacak.

Garp - Wb kiyaslamasinda da diyecegim tek sey su , Marineford WB'nin ari kovanina tek basina gidip orayi komple yok etmedigi bir senaryo hayal edemiyorum ama Garp ile Wb'nin ayni klasman oldugu da bir gercek , Garp 95 ise WB 100'dur. Tek farklari bu.

Mevcut denizci düzeni de degisecek. Sword ekibinden koby'i zaten biliyoruz oda çizmisti amirallik için. Digeri de belki grus olabilir gelecekteki amiraller. Sonuncusu önceden tashigi tahminim vardi ama biraz zayif. Filo amiralligi için ise en iyi aday smoker gibi. luffy, sanji, zoro, jinbe harici tayfadakileri yenme potansiyelleri var. Jinbe bir ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık