Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü görmek lazım. Devamında rage atıp ortalığı yakıp yıkmasını bekliyorum. Büyük bir etki yapmadan yenilirse elbette tatmin etmez, yakışmaz da.
Şu an Garp ne yapamsı gerekiyorsa onu yaptı, daha fazlasını da yapmalı. Asla tatmin etmez şu an yaptıkları, hele Aokiji cidden tam güç saldırmıyorsa hiç etmez.

Ne kadar Garp fanısınız testi

Daha önce en az bir kez @Whitebear D ile tartışınız (10p)

Forumda en az bir kez Montana ve Datte'nin Garp öven yorumlarını beğendiniz (10p)

Garp> Wb iddiasını hararetli bir şekilde savundunuz (15p)

Garp'ı marineforddaki tutumlarindan dolayı bir kez bile eleştirmediniz. Aksine destek verdiniz (25p)

Garp'ın bu yaşta bile bir imparatora denk savaşabileceğini, hatta eşleşmeye göre kazanabileceğini düşünüyorsunuz(20p)

Garp'ı bu yaşta bile yakışıklı ve gideri olan bir delikanlı olarak görüyorsunuz (5p)

Ne zaman Cherlo'nun Garp analizini okusanız gözleriniz dolar (5p)

Garp, beş tane Zoro ile tek başına vs atsa bile Zoroları yenerdi diyorsunuz (10p)

@Montana ustam kaç puan alıyorsun bu testten
@Montana 10 zoro alır demişti, sen 5 yazmışsın. Bir anlaşmazlık sezdim aranızda.

Biri amirali yere gömmek için kafanın yarısını üç beş organını verir, diğeri çiziksiz atar.
Biri meyvesiyle buz hapsinden çıkar, diğeri hakisiyle.
Biri yanındaki adamı tarafından durduğu yerde deşilir, diğeri kurtarmaya geldiği adamı korurken görünmez adam tarafından anca kesilebilir.
Biri etrafında komutanlarıyla caka satar, diğeri mevzuya tek dalar.
Biri tayfasını kandırır, diğerinin niyeti açıktır.
Garpın tek falsosu ace'i kurtarmaması diyen çıkarsa odeni ve ailesini sallamayan hatta ace'i wanoya gitmesin diye döven beyazbıyık bu konuda Garpa karşı çok da savunulacak durumda değil.
Beyazbıyık gitsin kumda oynayıp croco dövsün anca.

Wb'nin yaşlı halinden bahsediyorum. Wb'nin o yaşlı halinde yaptıkları daha etkileyiciydi. Garp şu an ne yapamsı gerekiyorsa onu yapıyor zaten. Shiryu ve Vascoları dövmeyecekte ne yapacaktı?
Onun yaptıklarını bm-kaido da yaptı o yaşta da yaparlardı. Birazda yonkou nediri gösterdi mangaka. Yüzünün yarısı yok iken ve ayakta ölmesi sadece ayıracak kısım olur o da ''efsane'' meselesi. Şurada saatlerdir BB tayfasına çöp çekiliyor da vakti geldiğinde hepsine amiral denilecek bir kf klasiği olarak...

Şu an Garp ne yapamsı gerekiyorsa onu yaptı, daha fazlasını da yapmalı. Asla tatmin etmez şu an yaptıkları, hele Aokiji cidden tam güç saldırmıyorsa hiç etmez.

@Montana 10 zoro alır demişti, sen 5 yazmışsın. Bir anlaşmazlık sezdim aranızda.
Daha fazlasını yapmalı ve yapacaktır da ama böyle bir grup karşısındaki performansına benzer bir olayı yok Wb'nin. Amiral seviyesi adamlarla dövüşürken onların dışında uğraşmak zorunda olduğu 3 - 4 güçlü karakter olmadı aynı anda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık