Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok düz mantık bu dediğin. Zoro bu adamla uğraşmaz zaten, adam Wano'dan sonra çok güçlü oldu. Kılıcını kral hakisiyle baharatlayabilen bir adamın karşısında duramaz Shiryuu.
Seride zaten çoğu şey düz mantık. Sanji vs Queen Zoro vs King eşleşmesi düz mantık değil miydi?

Seride zaten çoğu şey düz mantık. Sanji vs Queen Zoro vs King eşleşmesi düz mantık değil miydi?
En güçlü tayfa üyeleri karşı tarafın en güçlü üyeleriyle dövüşüyor. Bunda sorun yok ama kılıç kullanıyor ve sağ kolu diye Shiryuu ile dövüşecek diye bir kaide olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki Zoro'nun uğraşması gereken onun kalibresinde adamlar varken.

En güçlü tayfa üyeleri karşı tarafın en güçlü üyeleriyle dövüşüyor. Bunda sorun yok ama kılıç kullanıyor ve sağ kolu diye Shiryuu ile dövüşecek diye bir kaide olduğunu düşünmüyorum. Kaldı ki Zoro'nun uğraşması gereken onun kalibresinde adamlar varken.
Kim var Shiryu’dan güçlü? Aokiji var onunla da Zoro’nun dövüşeceğini sanmıyorum. Coby için hazırlanıyor gibi daha çok.

Kim var Shiryu’dan güçlü? Aokiji var onunla da Zoro’nun dövüşeceğini sanmıyorum. Coby için hazırlanıyor gibi daha çok.
Vakit gelene kadar güç dengeleri değişebilir. Ama BB tayfasındaki en güçlü üye Aokiji şu anda. Sonlara yaklaştığımız için de Coby o kısa sürede amiral seviyesine gelemez, gelirse saçma olur. Belki BB o süre zarfında yeni müttefikler edinir, çok olasılık var.

Vakit gelene kadar güç dengeleri değişebilir. Ama BB tayfasındaki en güçlü üye Aokiji şu anda. Sonlara yaklaştığımız için de Coby o kısa sürede amiral seviyesine gelemez, gelirse saçma olur. Belki BB o süre zarfında yeni müttefikler edinir, çok olasılık var.
Aokiji vs Zoro hiç bir anlam ifade etmeyen, reytingsiz bir dövüş olur. OP ruhuna pek uymaz ne alaka Aokiji vs Zoro. Oradan en büyük aday Shiryu bence, dediğim gibi aksi olana kadar bu düşüncem değişmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık