Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon alooooo!!! Nerdesin? Sabo seni masaya uhuyla falan mı yapıştırdı?

Antik silahlar elden gidiyeah! İcraat yap artık!

Kanjuro olsaydı, hiç bir halt edemezlerdi. Reis Odeni çizip çizip gönderirdi … Loopa sokardı bunları. :artiz:
Bu arada Wano düşmesi aşırı saçma Luffy nij kurtardığı bütün ülkeler ne olursa olsun, tekrar işgal edilipte düşmedi. Adamın kendisi de Wanolu bilemedim.
Kaido,Roger ve Beyazsakal çizerdi gelenler daha Wanoya adım atmadan kaçarlardı ama işte Kanjuro’nun değerini bilemediler.Düşme kısmında ise Wano’ya bir amiral ve denizci filosu gelse bile savunacak birisi yok.Luffy’nin diğer kurtardığı Krallıklar zaten Dünya Hükümetine bağlandı Wanoda Dünya Hükümetine bağlanacak gibi duruyor.

Kaido,Roger ve Beyazsakal çizerdi gelenler daha Wanoya adım atmadan kaçarlardı ama işte Kanjuro’nun değerini bilemediler.Düşme kısmında ise Wano’ya bir amiral ve denizci filosu gelse bile savunacak birisi yok.Luffy’nin diğer kurtardığı Krallıklar zaten Dünya Hükümetine bağlandı Wanoda Dünya Hükümetine bağlanacak gibi duruyor.
Yamato, Momo ve Zunisha faktörü var gene de bakalım sayı gelsin de …

Keşke sadece fikir adamı olsaydı, fikri bile yok. :artiz:
Adam hakkında hiç bir şey bilmiyoruz ki fikrini bilelim. Oda sadece bir iki yerde gösteriyor o kadar. Oda gizem kaska kasa milleti mezara koydu. One piece de one piece den çok dragon-garp-luffy aile ilişkilerini merak ediyorum. Garp'ın karısı kim, Dragon'un karısı kim. Garp ve Dragon arasında nasıl bir ilişki var. Dragon tam olarak ne yaşadı da kendine örgüt kurdu vb.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık