Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
#ONEPIECE1087

From Redon:

"That's unbelieveable!!!...

AMAZING (emoji)...

Be prepared, because July and August will be the best 2 months of all time for One Piece fans...

If you enjoyed last chapters before the break, I think you will enjoy next chapter (Chapter 1087) too!"
Bu beklentinin karşılanması için Oda’nın 2 ay boyunca Eggheada dönmemesi gerekiyor.

Benim demek istediğim Dünya Hükümeti ile iş yapan krallıklar var bu adamlar İm’i öğrenince tüm desteklerini çekecekler belki denizcilerden isyan edenler olacak ve üstüne diğer krallıklar ve halklar isyan edecek bunlarla uğraşmaya Dünya hükümetinin gücü yetecek mi?
Bilmiyorum.Bilemiyorum…

Kutsal Şövalye’ler zaten İsyan eden kralları bastırabilmek için var.Bir de krallıkların hepsi isyan etmeyecek ki.

Im hepsini Vegapunk’un silahıyla tehdit edecek.İşte hükümete karşı gelirseniz sizin halkınızı ve toprağınızı yok ederim diye tehdit edecek Im.

Ülkesinin yok olmasını istemeyen birçok krallık ise Im’e isyan etmek yerine oturup bir kenarda bekleyecek.

Bir de şu mesele var.Denizcilerin hepsi hükümeti yıkmak için harekete geçmeyecek.Nasıl ki Fujitora hükümeti sevmiyorsa Aramaki gibi hükümetin her dediğini bir görev olarak kabul eden denizciler de olacak.

Yani anlayacağın hem isyan eden krallıklarda hem de denizcilerde hükümetin tarafında yer alacak isimler olacak.

Herşeyin belirleyicisi antik silahlar ve devrimci ordusu!

Bilmiyorum.Bilemiyorum…

Kutsal Şövalye’ler zaten İsyan eden kralları bastırabilmek için var.Bir de krallıkların hepsi isyan etmeyecek ki.

Im hepsini Vegapunk’un silahıyla tehdit edecek.İşte hükümete karşı gelirseniz sizin halkınızı ve toprağınızı yok ederim diye tehdit edecek Im.

Ülkesinin yok olmasını istemeyen birçok krallık ise Im’e isyan etmek yerine oturup bir kenarda bekleyecek.

Bir de şu mesele var.Denizcilerin hepsi hükümeti yıkmak için harekete geçmeyecek.Nasıl ki Fujitora hükümeti sevmiyorsa Aramaki gibi hükümetin her dediğini bir görev olarak kabul eden denizciler de olacak.

Yani anlayacağın hem isyan eden krallıklarda hem de denizcilerde hükümetin tarafında yer alacak isimler olacak.

Herşeyin belirleyicisi antik silahlar ve devrimci ordusu!
Şuan bölünmeler olmasa bile Akainu hüü adam yok hüü asker sayımız az diye ağlıyor ve bu nedenle krallıklara asker bile zar zor gönderiyorlar ne kadar İm krallıkları silahla tehdit etsede Denizciler bölündüğü anda Dünya Hükümeti yıkılır.Yani belirleyici bence Denizcilerin durumu olucak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık