Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1087 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
klasik op, tayfaya odaklanmadığında iyi bölüm odaklandığında kötü bölüm çıkıyor muhtemelen ileride york'u bir arlong kadar bile hatırlamayacağız öyle basit ve sıkıcı bir kişilik

858. Bölümün kapağında Amerikan futbolu maçı oynanıyor Luffy'nin karşısında minator var. Ve yüzünün sağ kısmında yara izi var. Aynı Satürn'ün ki gibi. Ordan yola çıkarak söyledim. Ve Imu ve Sabo'nun olduğu panelde Satürn'ün gölgesi Minator gibi. Merak eden bakabilir.
Çok güzel yakalamışsin tebrik ederim ama magmada banyo yapan, minatoru avcunun içine alıp sıkan bir luffy uzaklarda değil umarım nerf yerde bu vs de zevk alırız.

Mangada yendikleri yazıldı ve bitti. Neticeye bakmak lazım. Haticeye bakarsak yorumumda belirttim zaten yazarlık devreye giriyor.

Ek olarak bir şey sormak istiyorum. Çatıda strateji yaptılar. Eğer ki araya Kaido girmeseydi ve Mom bu strateji sonucu denize düşseydi yenilmiş mi olacaktı düşmüş mü olacaktı?

Karasakala hamle yaptığında eğer ki araya Augur girmeseydi ve Karasakal denize düşseydi yenilmiş mi olacaktı düşmüş mü olacaktı?
Kendi taktikleriyle denize düşüreceklerdi ve başaramadılar, diğer tarafta sadece aşağı düşürdüler. Patlayıcılar ile birlikte aşağı düşmese aşağıda karşılarında yine bigmom olacaktı. Dış etkenlerle birlikte magmaya doğru düştü. Sonuç olarak 2 vs 1 şeklinde bigmom'ı yenemediler sadece düşürdüler.

ayağı mı kaydı düştü aşağı düşmesine sebep olan kim? galibiyet sadece can alarak ya da rakibi bayıltarak alınmıyor saf dışı kaldığı an kazanıyorsun en küçük oyunlarda bile durum böyle
Aynı açıklama senin içinde geçerli, max yapabildikleri vücudunu delmek yerine altını yok etmek. Meyve güçleri dışında gelen güçlerle birlikte yine dıştan hasar veremediler. 1039-1040 a tekrar bakabilirsin.

Ve evet netice olarak safdışı kalarak yenildi.

Kendi taktikleriyle denize düşüreceklerdi ve başaramadılar, diğer tarafta sadece aşağı düşürdüler. Patlayıcılar ile birlikte aşağı düşmese aşağıda karşılarında yine bigmom olacaktı. Dış etkenlerle birlikte magmaya doğru düştü. Sonuç olarak 2 vs 1 şeklinde bigmom'ı yenemediler sadece düşürdüler.

Aynı açıklama senin içinde geçerli, max yapabildikleri vücudunu delmek yerine altını yok etmek. Meyve güçleri dışında gelen güçlerle birlikte yine dıştan hasar veremediler. 1039-1040 a tekrar bakabilirsin.

Ve evet netice olarak safdışı kalarak yenildi.
bi taraf yenilmişse diğer taraf kazanmıştır /: Law Big Mom'ın kemiklerini kıracak ve ayağa kalkmasını engelleyecek kadar hasar attı big mom yine regen özelliğini kullanarak kalktı ben kimse ile kim daha güçlü ya da kim daha iyi performans gösterdi diye tartışmıyorum şu anda ama big mom yenildi demek Law ve Kid kazandı demek ile aynı şey

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık