Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086: Beş Kadim Gezegen

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 152 71.7%
  • Orta

Kullanılan: 46 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 14 6.6%

• Kullanılan toplam oy
    212
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 kadim hep aynı duruyor serinin en başından beri hiç değişmediler seride 2 yıl geçti diyebilirsiniz. Ben o iki yıllık süreden bahsetmiyorum Vegapunkla konuştukları dönemden bahsediyorum kapak hikayesinde simaları karartılınca bir gariplik oldugunu herkes fark etmiştir. Hepsinin sacı sakalı birebir aynı aradan 20 30 yıl geçmesine ragmen nasıl birinin bile tipi değişmedi onu düşünürken ve son olarak sabo yu görmelerine rağmen detaylı bilmiyorlar gibi gözüktü bana. Devrimci ordusunun amacı dünya hükümetine karsı olmak olmasına rağmen dünyayı yöneten kişiler nasıl bilmez diye düşündüm. Sonra bu adamların sadece çok önemli bir olay varken gözükmesi hiç saturn haric hiç dişarıda görmemiz bana sanki bu adamlar için zamanı dondurup sadece önemli tartışılması gereken bir olay varken çözülmeleri önemli konular tartışılması bitince tekrar zamanlarını dondurulması. İlk başta zaman konusuna girmez diye düşünmüştüm. Bunu düşündükten sonra aklıma foxy geldi. bu adam zamanı yavaşlatabilliyordu. Zamanı yavaşlatan meyve gücü varsa zamanı durduran ve zamanı hızlandıran meyvelerde tabiki olabilir. Ondan bir seytan meyve kullanıcısının bunları dondurup gerektiğinde cözdüğünü düşünüyorum.
Kırışık giderici krem kullanıyorlar.

Dediğim çoğu şey oldu, siz eskiden saçma sapan kişiler ile karşılaştırıp patladınız. :D

Şimdi de hala hikayelerde yaşıyorsunuz Koffy tayfası. :D
Aynen kesin patlamışızdır,Alabasta'da Luffy'den dayak yiyen Croco için nasıl amiral seviyesi demeyiz xd

Sendeki nasıl bir analiz ve öngörüştür,biz hiç anlayamadık serinin gidişatını,en çok sen en iyi sen xd

Aynen kesin patlamışızdır,Alabasta'da Luffy'den dayak yiyen Croco için nasıl amiral seviyesi demeyiz xd

Sendeki nasıl bir analiz ve öngörüştür,biz hiç anlayamadık serinin gidişatını,en çok sen en iyi sen xd
Valla en iyi ben diye bir şey demiyorum. Başladın yine hikâyelere... :S

Fakat sizin eski dönemlerde nasıl hikâye yazdığınızı az çok forumda zaman geçiren çoğu kişi biliyor. Doğrusu Crocodile konusunda patlamayan neredeyse kimse yok ama sürekli laf atan sizler artık bir şey bulamayınca kendi hikayenizi yazmaya başlayıp eleştirmeye kalkıyorsunuz. Bu da sizi eskiden daha komik bir hale getiriyor. :D

Valla en iyi ben diye bir şey demiyorum. Başladın yine hikâyelere... :S

Fakat sizin eski dönemlerde nasıl hikâye yazdığınızı az çok forumda zaman geçiren çoğu kişi biliyor. Doğrusu Crocodile konusunda patlamayan neredeyse kimse yok ama sürekli laf atan sizler artık bir şey bulamayınca kendi hikayenizi yazmaya başlayıp eleştirmeye kalkıyorsunuz. Bu da sizi eskiden daha komik bir hale getiriyor. :D
Olm hikayeci senin lakabın değil mi ? Bunuda bize mi attın şimdi xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık