Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Im'in hayatı çok kötü.

"Ne yapıyorsun abi?"
"Dünyayı yönetiyorum."

Kimse senin yönettiğini bilmiyor, bırak kutsal toprakları kaleden bile çıkmıyorsun. Yönetmenin ne anlamı kaldı?

Git yonkolara savaş ilan et, tahtı sal bir kenara, korsan olacağım de. Bir şeyler yap be İm.
Ordunun başına geç, ele gecirmedik yer bırakma. Devrimciler ortada cirit atıyor git yok et bir şey yap.

Bu adam gün boyu ne yapiyor? Kelebek mi avlıyor? Tahta ha bire çıkıp iniyor mu? Kondisyon iyidir ona bir şey diyemem, ben o tahta çıkmaya çalışsam yarı yolda soluklanirim.
Amacı basit D lerin tamamen tarihten silinmesi
Aot ta da gerçek kral kendini gölgede gizlemişti

Belkide hep gölgeden izliyordu herşeyi

İki tahminim vardı.Bakalım…

Bence Im ve Gorosei’ler kayıp yüzyıl olarak adlandırdığımız o dönemden beridir var olan karakterler.

Kutsal ejder olduklarını düşünmeme rağmen işe yaramaz Tenryuubito’lar içinden seçildiklerini hiç düşünmüyorum.Ohara’lı bile olabilirler.

Im bence Antik Krallık ile olan savaşta bu beş kişiyi kullandı.Sonrasındaysa bu kişileri Gorosei rütbesi ile ödüllendirdi.Yani önceden Im’in askerleriydi bunlar.Dediğim gibi Ohara’lı olduklarını düşünüyorum.

Arkadaşlar yazmayacaktım ama çok ısrar geldi ve yazmak zorundayım Im'in gücü şeytan meyvesi yapma ve yönetme D'lerle düşman olma sebebi bu meyveleri dikdatör olmak amaçlı savaşmaları D'ler meyvelerin etkisinden soylarını unutup hayallere daldılar. Devler D.nin büyük temsilcisi ama kendileri bile o kadar düşkün oldularki meyveye kendilerine verilen görevi unuttular. Şafak geldiğinde gölge artık karanlıkta saklanamaz yani artık meyve üreten yaratığın ölümü gelecektir

Doff ne biliyor acaba? Ayrıca bildiği şeyleri nasıl öğrendi edindi o bilgileri bunu da açıklasa keşke SODA

Egghead’daki savaşta Kizaru olayı biraz karışık.Sentomaru eğer ki Kizaru’yu, Luffy konusunda yumuşatırsa Kizaru bizimkilerin adadan kaçmasına bile yardımcı olabilir.

Tabiki bunu yaparken Satürn’ün gözü önünde yapmayacak.Alttan alta yapacak.

Yani birçoğumuzun beklediği Kizaru vs Zoro hayal olursa çok şaşırmayın derim.

bu where the wild things muhabbetini nasıl tespit etmişlerse nokta atışı yapmışlar . Imunun bu hikayeden araklandığı çok net belli .

imu = öfke
Nika = neşe

İmu 800 yıldır yaşıyor , Nika da aynı şekilde . Sadece ilk bedeni yok edildi yeni bedeni ise intikamını alacak ve dünyaya neşe hakim olacak .

İmu düşünceleri ile gerçeklik yarattığı için karşı konulamaz yenilmez bir güç . Tek antisi Nika .
Çare Nika diyorsun yani, Luffy değil @Alpamis duymasın :)

• Haha
Tepkiler: Tyr
Zamanında bir tane One Piece Rpg sitesi açmıştık. Bazı üyelerimiz konuların senaryolarını kalitesiz ve mantıksız bularak eleştiriyordu. Mesela korsan bir oyuncu Amiral'den kaçmayı başardığında "Oyuncuları öldürmemek için sebep üretiyorsunuz, hiç cesur değilsiniz abi kalitesiz rp :/" gibi eleştiriler alıyorduk. Kendilerine bu bölüm itibariyle sevgilerimi gönderiyorum.

Wapol (evet Wapol), Dünya'yı yöneten tanrıyı ve gorosei'yi gizlice izledi, olayları dinledi ve duvarları yiye yiye kaçtı. Yol üzerinde Vivi'ye denk geldi onu da Cp-0'nun elinden alıp götürdü arkadaşlar.

Müsait olduğum bir zamanda yeniden rpg açayım bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık