Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1085: Nefertari Cobra'nın Ölümü

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 160 74.1%
  • Orta

Kullanılan: 38 17.6%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım bir şey var. Diyelim ki Imu'nun varlığı öğrenildi. Ne değişecek?

Krallar bir anda isyan edip savaş mı açacak, hayır; sivil halk ayaklanacak mi, hayır; denizciler için bir şey değişecek mi hayır? Eee nedir bu gizliligin sebebi?

Detaylı metin gelince baya yükselmiştim bölüme ama okuyunca bir tadım kaçtı. Bölüm yine güzel yaşananlardan olayı ama yaşlıları tam formuyla silüet olmadan gösterseymiş harika bir bölüm olurmuş. Onların kudretini şimdi görsek çok daha iyi olurdu. Hadi silüet çiziyorsun bari kudretli çiz. Onu da yapamamış. Böyle eciş bücüş çizmiş adamları. Aksiyon yaşanıyor ama şu Kanjuro'nun ateş gölgesinden daha kötü çizimler yüzünden tadı çıkmıyor.

Satürn geliyor diye hype yaratacak gücüyle alakalı ama bu bölüm gözükmeleri gerekiyormuş hepsinin.

Öyle değil bir önceki panelde tahta yakın olan kişi ile 5 kişi gözüküyor ki biz orada İm hariç dedik ama bir sonraki panelde Saturn'ün yanında beliriyor biri daha. Önceki panelde Saturn arkasında biri var gibi duruyor ama Sabo'nun arkasında kaldığı için Sabo'nun ön planda kaldığı gösterilmesi için ışıklandırma kaynaklı orada biri var mı yok mu emin olamadım. Öyleyse tahtın oradan inen alevi yutan İm ama değilse diğer panelde nasıl Saturn yanında kafam karıştı..

Benim anlamadığım bir şey var. Diyelim ki Imu'nun varlığı öğrenildi. Ne değişecek?

Krallar bir anda isyan edip savaş mı açacak, hayır; sivil halk ayaklanacak mi, hayır; denizciler için bir şey değişecek mi hayır? Eee nedir bu gizliligin sebebi?
Onu ben de sorguluyorum Im 800 senedir orada ne halt yiyor mesela? O tahtta oturmak neden o kadar önemli

Bu sahneyi Im ve goroseilere eksi mi yoksa Sabo ya artı mı yazacak şekilde yorumlamalıyım bilemedim. Elbette dünya hükümetine savaş açan ordunun en zirve isimlerinden birinin bu şekil sakinliğini koruması mantıklı geliyor zira yıllarca düşmanının ne olduğunu bilerek ona göre eğitim aldı fakat bildiğim kadarıyla Sabo'nun o ana kadar Im'den haberi bile yoktu. Ben Im'den, her kim olursa olsun kendisini ilk kez görenlerin ruhlarına hafif bir korku serpmesini bekliyordum. Umalım da Luffy bunu güle oynaya dövmeye kalkmasın.

Çok şey. 19 krallık sözde eşitler. Birinin oraya oturması demek, diğer 18 krallığın da hak iddia etmesi demek. Yani adam "onun benden ne fazlası var" diye isyan çıkarabilir. Zaten böyle bir mevzu çıkmasın diye özellikle Boş Taht diye bir şey yapılmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık