Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Reiper avatarını müsaadenle...
25 yıl olacak seride daha hiçbir şeyin oturmadığı yeri atıyorsun. Crocodile senin mantığın ile 100 M bile etmiyor diyelim o zaman, ID de Luffy'i ve İvankov gibi birini 5 kata atıyorlar. Sana göre Crocodile 4. kat mahkumu falan olması lazım.

Hatta Sengoku da bir cacık bilmiyor her şeyi siz biliyorsunuz...

25 yıl olacak seride daha hiçbir şeyin oturmadığı yeri atıyorsun.
Seriden görsel atıyorum orası oturmamış diyorsun. Luffy'nin yumruklar gayet oturmuş.
Crocodile senin mantığın ile 100 M bile etmiyor diyelim o zaman, ID de Luffy'i ve İvankov gibi birini 5 kata atıyorlar. Sana göre Crocodile 4. kat mahkumu falan olması lazım.
Bahsettiğin şeylerle ilgili beyanım olmadığı halde "Sana göre benim mantığım" konulu çalışmanın seni nasıl haklı çıkarmasını umuyorsun?
Hatta Sengoku da bir cacık bilmiyor her şeyi siz biliyorsunuz...
Sengoku gücüne dair ne demiş? Kin güttüğünü bildikleri sonucu çıkar buradan.

Seriden görsel atıyorum orası oturmamış diyorsun. Luffy'nin yumruklar gayet oturmuş.

Bahsettiğin şeylerle ilgili beyanım olmadığı halde "Sana göre benim mantığım" konulu çalışmanın seni nasıl haklı çıkarmasını umuyorsun?

Sengoku gücüne dair ne demiş? Kin güttüğünü bildikleri sonucu çıkar buradan.
Ne diye yararı olur diye düşünmüş acaba? WB'ye laf atıp mı etki saglayacak sana göre?

Ne diye yararı olur diye düşünmüş acaba? WB'ye laf atıp mı etki saglayacak sana göre?
Bana göreleri sen sıralıyorsun ne diye soruyorsun? Croco mu kurtaracaktı denizcileri? Onunla aynı ayarda Mihawk, Doff, Hancock falan vardı orada ne değişti? WB ölmek üzereyken Akainu'yu yeraltı kaynaklarını kontrol etmeye gönderdi. Croco daha mı güçlü sanki Akainu'dan?

Bana göreleri sen sıralıyorsun ne diye soruyorsun? Croco mu kurtaracaktı denizcileri? Onunla aynı ayarda Mihawk, Doff, Hancock falan vardı orada ne değişti? WB ölmek üzereyken Akainu'yu yeraltı kaynaklarını kontrol etmeye gönderdi. Croco daha mı güçlü sanki Akainu'dan?
Kurtaracaktı olaylarına girme olum bana bu yorumun sebebini söyle. Güç dışında ne yararı olacaktı WB'ye karşı Crocodile'ın? Laf atıp moralini mi bozacaktı WB'nin nedir?

Akainu bir Denizci orada, onun için neden öyle bir şey desin adam emir eri zaten. Ne denirse onu yapar Crocodile ile karşılaştırma amacın ne bu yorum üzerinden?

Kurtaracaktı olaylarına girme olum bana bu yorumun sebebini söyle. Güç dışında ne yararı olacaktı WB'ye karşı Crocodile'ın? Laf atıp moralini mi bozacaktı WB'nin nedir?

Akainu bir Denizci orada, onun için neden öyle bir şey desin adam emir eri zaten. Ne denirse onu yapar Crocodile ile karşılaştırma amacın ne bu yorum üzerinden?
Adam Akainu dışındaki amiralleri bile kendi adamlarına pasladı ne gücünden bahsediyorsun sen? Laf atmayla Buggy bile daha çok moralini bozar eminim. Güç konusuna hiç laf etmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık