Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçis bölümleri sarmiyor ancak hükümet varsa eh iste. Im silüet degilse sorun yok.

Diger taraftan Im'i baska karakterlerde görmüsmüdür acaba? Denizciler veya baskalari?

Ayrica bu hiyerarsi olayi biraz farkli gibi. Olagan kararlari gorosei aliyor. Gorosei ile 20 aile arasinda nasil bir durum var? Gorosei de 20 aileden biri mi yoksa onlar adina mi karar aliyorlar fakat seviyeleri düsük mü onlardan? Im en tepe isim o malum, ana kararlari o aliyor. 20 aile basindaki, onlarin en tepesindeki veya onlarinda üstündeki isim ve 20 aile üyeleri simdilik çöp kadar ezikler, ejderler.

Hükümet kara kutu. Kimler var, 9 sövalye kimler, ne tür güçler ve yapilanmalar içlerinde. Antik silahlardan yonkou seviyesi karakterlere kadar beklenebilir. 900-1000 sene devam eden bir yer. Çok uzayabilir islemesi. Heleki elbaf ve daha önemlisi raftel'de (ki bi zahmet) dibine vuracak oda hikaye olarak. Luffy'lere geçene kadar garp dahil hükümet ve bazi seyler biterse luffy tarafinda ara vermeden olaylar muhtemelen ilerler.

Hala açıkta kalan birşey var. Bu Odenin karısı olacak gizemli kadının olayı aydınlatılmadı.

Kadın ben geçmişten geliyorum dedi ve bitti. Necisin kimcisin neden arıyorsun sana o meveyi kim verdi Joy Boy ile bağın nedir? Damdan düşer gibi geldi ve gitti...

Bu Amazon Lily'nin 800 yıllık tarihi var mıdır?

Aynen Dressrosa daha önemli Alabasta'dan değil mi @Millennium Wizard :hhh:
Ben şehirlerin serideki öneminden bahsetmedim ki büyüklük ve askeri güç olarak kıyasladım.Alabasta daha büyük ama boş arazi ordu gücü yetersiz çöplerden oluşuyor dressrosada bir dünya güçlü adam var arenada dövüşüyor.Orayı ele geçirip elde tutmak daha zordur.Yoksa Alabasta tabii ki antik silah Pluton’un olduğu yer adamlar antik silahı orada aradılar dressrosada değil.

Ben şehirlerin serideki öneminden bahsetmedim ki büyüklük ve askeri güç olarak kıyasladım.Alabasta daha büyük ama boş arazi ordu gücü yetersiz çöplerden oluşuyor dressrosada bir dünya güçlü adam var arenada dövüşüyor.Orayı ele geçirip elde tutmak daha zordur.Yoksa Alabasta tabii ki antik silah Pluton’un olduğu yer adamlar antik silahı orada aradılar dressrosada değil.
Plüton Wanoda ya, Alabastada arayan vasıfsız Croco :) Dressrosa NWnin göbeğinde bir yer Alabasta ise GLnin girişinde, askeri güç olarak Kyros bütün Alabastayi alır :)

Kili ağarmış Cobra tekerlekli sandalyeye düşmüş 800 yıl önce noldu diyor, E. Odanın hikaye sicmasi, başka bir şey değil :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık