Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1084: Bir Kutsal Ejder'e Suikast Girişimi

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 116 58.3%
  • Orta

Kullanılan: 55 27.6%
  • Kötü

Kullanılan: 28 14.1%

• Kullanılan toplam oy
    199
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, bir teorim var. ACABA TOKİ (Oden'in eşi- kayıp yüzyılda yaşamış olan kadın-), 1084'te bahsedilen LILI olabilir mi?? Arkadaşlar, bu konudaki düşünceleriniz nedir? IMU ile evlenmemek için ve İmu'nun hemen ölümünü görmek için Wano'nun dış dünyaya açılacağı zamana ve Wano'dayken İmu'nun kendisini takip edemeyeceğini düşündüğü için sürekli Wano'ya gitmeye çalışıyor olup Oden ile o şekilde karşılaşmış olabilir mi? YANİ TOKİ=LILI ??

Arkadaşlar, bir teorim var. ACABA TOKİ (Oden'in eşi- kayıp yüzyılda yaşamış olan kadın-), 1084'te bahsedilen LILI olabilir mi?? Arkadaşlar, bu konudaki düşünceleriniz nedir? IMU ile evlenmemek için ve İmu'nun hemen ölümünü görmek için Wano'nun dış dünyaya açılacağı zamana ve Wano'dayken İmu'nun kendisini takip edemeyeceğini düşündüğü için sürekli Wano'ya gitmeye çalışıyor olup Oden ile o şekilde karşılaşmış olabilir mi? YANİ TOKİ=LILI ??
toki' Wano doğumlu birisi. hatta tam adı amatsuki toki

Bence Im ve Gorosei’ler kayıp yüzyıl olarak adlandırdığımız o dönemden beridir var olan karakterler.

Kutsal ejder olduklarını düşünmeme rağmen işe yaramaz Tenryuubito’lar içinden seçildiklerini hiç düşünmüyorum.Ohara’lı bile olabilirler.

Im bence Antik Krallık ile olan savaşta bu beş kişiyi kullandı.Sonrasındaysa bu kişileri Gorosei rütbesi ile ödüllendirdi.Yani önceden Im’in askerleriydi bunlar.Dediğim gibi Ohara’lı olduklarını düşünüyorum.
Goroseileri sanmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık