Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law + havuzuna düştü Bepo direkt o havuza işedi bile. Meyve iptal edebilen yonko en büyük gücü meyve yeteneğine hakim olmak olan karakter karşısında şu hale düşüyor. Law da gelişimini tamamlamış kıvama gelmiş bir çar değil hani.

Neler yapmış Law , Kid’in yancı olduğu resmen tescillendi. Ödülü bile şişirme çıktı.
Fotoya bakınca tek saldırıyla bırakmadığı görülüyor bence. Ben buradan yürürüm. :D

Law'un meyve duruyor, Law da duruyor bu iş burda bitmez herkes yenilir illa kaybetmek de var kazanmak da zaten Luffy'nin günlük rutin gibi bir şeydi
Law'ın Teach'i getirdiği son hal.
Şu dövüşü arka plan yaptı ya pühhh. Umarım bölümde vardır da saldırı oradan kalmadır falan deriz hiç olsun.

Bu BB kendini ana karakter sanıyor herhalde. Zorlanarak yenmeler her dövüşte gelişmeler falan. Ulan 30 yıllık korsansın elinde iki tane hayvanat meyve var yazık günah ya

Fotoya bakınca tek saldırıyla bırakmadığı görülüyor bence. Ben buradan yürürüm. :D

Law'ın Teach'i getirdiği son hal.
Şu dövüşü arka plan yaptı ya pühhh. Umarım bölümde vardır da saldırı oradan kalmadır falan deriz hiç olsun.
Niye böyle yapıyor anlam veremiyom zamanında raizo'ya bile özel dövüş çizen adam serinin önemli karakterlerine bir şey çizmeye üşeniyor, savaş olsa spoilerda söylenirdi herhalde sanmıyorum daha bir şey göreceğimizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık