Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Chopper Bepo ikilisi salsan Teach'i bitirecekler. Chopper bu ayıyı haplayıp dursa konu kapanacakmış resmen.

Arkadaş bu adam hikaye ittirmesiyle dahi olsa Shanks'ı nasıl yenebilir. Hadi Garp'ı Kuzan'la ve tüm tayfasıyla dalıp öldürebiliyor olsun ki o noktada gücü falan iplenmez de intikam şeysi olur işte. Ama gerçekten güçlü olan bütün hayvanatların aklını alacağı bu eleman nasıl Luffy'nin en büyük düşmanlarından biri olacak. Deprem ve karanlığı uyandırmak için bizimkini mi bekliyor anasını satayım. Shanks, Garp, Kaido, BM bunu parça pinçik ederdi lan.

Chopper Bepo ikilisi salsan Teach'i bitirecekler. Chopper bu ayıyı haplayıp dursa konu kapanacakmış resmen.

Arkadaş bu adam hikaye ittirmesiyle dahi olsa Shanks'ı nasıl yenebilir. Hadi Garp'ı Kuzan'la ve tüm tayfasıyla dalıp öldürebiliyor olsun ki o noktada gücü falan iplenmez de intikam şeysi olur işte. Ama gerçekten güçlü olan bütün hayvanatların aklını alacağı bu eleman nasıl Luffy'nin en büyük düşmanlarından biri olacak. Deprem ve karanlığı uyandırmak için bizimkini mi bekliyor anasını satayım. Shanks, Garp, Kaido, BM bunu parça pinçik ederdi lan.
@BirGaripMami yazdı sandım

Kuzan yolda giderken kaptanla beraber tüm tayfayı tekleyecekmiş resmen.

Yok abi Law'ın tek başına bu kadar hırpalayabildiği adamı tarihin en boktan ittirmelerinden birini yapmadığın müddetçe zirvedeki isimlerin yanına koyamazsın. Son boss Teach gibi önemsiz bir tip değil de Wg'nin arkasındaki eleman kimse o olacaktır diye bekliyordum zaten de Teach'in de bu kadar geri planda kalacağını düşünmemiştim

beklenti, kuzan'ın hâlâ bir denizci ya da gizli devrimci olduğu ve teach'in tayfaya sızdığı yönünde ama şeref ve haysiyeti bir kenara bırakan bir karakter(siz) olarak resmedildiği ve bilerek ve isteyerek teach'in tayfasına katıldığı bir senaryo benim daha çok hoşuma gider.
kuzan şerefi ve haysiyeti bir kenara bırakıp katılmış bb korsanlarına. seriye olan sevgim bir miktar arttı bu yüzden ama umarım kolpa yapmıyordur.

Bb vasıfsızlıkta çığır açıyor. Hani bu saatten sonra uyanış mı açıyor, aç kapa sek sek çarpraz mı yapıyor ne yapıyorsa yapsın önemli değil. Bu kadar loser bir karakter olamaz. Çapsızın önde gideni. Wb mezarında ters döndü lan bırak o meyveyi mezarın başına bırakkkkkkk!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık