Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoda yazıyor ya. Yüzü kanlar içinde olan Teach, Law ile ne yapacağına karar vermeye çalışıyor diye.
Benim sen ve senin gibi yazacak kişilere bu bölüm çokça diyeceğim şey

Daha nasıl yenilgi olacaktı. Adam yine başarılı çıkış yaptı.
Lawın seriden muhtemel çıkışına katılıyorum ama başarılı oldugu konusunda bu kadar emin değilim. Kan mevzusu şöyle de olabilir 🤭

Bu duvar tekniği armament hakinin ileri bi tekniği. Sen de biliyorsun buna sahipler.

Haki kullancılarına karşı yaptıkları logia savunması da kenbunshokuda boş olmadıklarını gösteriyor. Luffy kata’ya saldırı işlemiyor sanmıştı. Amiraller de aynı şekilde sanki saldırı işlemiyormuş gibi gösteriyorlardı.

En üst seviyeleri olmayabilir . Yani içten patlatma armamenti ve gelecek görme çıkmaz belki. Ama cracker, katakuri gibi isimlerden daha iyi armamente sahiptirler en azından. Kenbunshoku’ları da kata haricindeki komutanlardan iyidir.

Yonkoular kadar çıkmaz tabi. Ama hakileri iyi gösterilmişti. Logia saldırılarında belli olmaması normal.
Kaido g4’e karşılık ejderha teknikleri attı. Ateş püskürtürken, fırtına atarken veya finaldeki magma saldırısında haki görmedik. Bu amirallerin de uzaktan saldırılarında görmememiz normal. Yakından vursalar magma yumruğu atarken o yumrukta haki var mı yok mu anlamak zor zaten. Sanji dj kullanırken belli olmuyor ama düz tekme atarken siyah armament var mesela.
Amirallerin zaten iki haki tipinde ileri seviye olduklarından şüphem yoktur. YC1'ler bir Haki tipinde (Katakuri Kenbonsoku Haki, Zoro Busoshoku Haki) Amiraller iki haki tipinde (Akainu, Fujitora, Kuzan, Kizaru) Yonkou'lar üç Haki tipinde (Luffy, Kaido, Shanks, WB, Big Mom) ileri seviye kullanıma sahipler.

Ben dövüşlerinde görmediğim için meyveden ibaret olduklarını söyledim. Umarım hiçbirinde Haoshoku Haki çıkmaz. Çünkü Logia meyveleri var zaten hepsi çok ileri seviye meyvelere sahipler bir de Haoshoku çıkarsa yandı bizimkilerin işi yaş.

kid korsanları kendi elleriyle teslim etmişti kitabeleri shanks'a.

acaba teach, law'ın yol kitabelerine çökebildi mi? gemi battı ve bb korsanlarının tüm üyeleri meyve kullanıcısı. öncesinde arakladılarsa da göstermedi bunu bize mangaka. teach çapsız bir karakter olduğundan çökememiş olabilir kitabelere.

Garp'ı donduruyor zaten. Ama Garp buzu kırıyor.
Bölüm çıktı mı ya da spoiler resimleri düştü mü bilmiyorum da Bu Aokiji niye kimseyi kalıcı olarak donduramıyor yav.

Dof dondu üç saniye sonra çıktı. Beyazsakal dondu beş saniye sonra çıktı. Saul dondu hop geri geldi. Robin dondu musluk suyu ile çözdüler kızı. Garp da donup iki saniye sonra çıkmış galiba.

Herifin buzu hiçbir halta yaramıyor resmen. Ankara soğuğu bile daha dondurucudur Aokiji'den :s

Bölüm çıktı mı ya da spoiler resimleri düştü mü bilmiyorum da Bu Aokiji niye kimseyi kalıcı olarak donduramıyor yav.

Dof dondu üç saniye sonra çıktı. Beyazsakal dondu beş saniye sonra çıktı. Saul dondu hop geri geldi. Robin dondu musluk suyu ile çözdüler kızı. Garp da donup iki saniye sonra çıkmış galiba.

Herifin buzu hiçbir halta yaramıyor resmen. Ankara soğuğu bile daha dondurucudur Aokiji'den :s
Hazırlıksız yakalaması beyni kalbi vs dondurması lazım ki rakibi karşılık veremesin. BB tayfasındaki çöpleri yoldan geçerken dondurur ama o ayrı

Lawın seriden muhtemel çıkışına katılıyorum ama başarılı oldugu konusunda bu kadar emin değilim. Kan mevzusu şöyle de olabilir 🤭

Bölüm geldi. Law'da kan yok, hırpalanmış .Teach'in alnında dudak yanlarında kan var, hırpalanmış. :D
İç sesim: Kesin bir planı vardır.
Gönlüm ister ki aklında var bir tilkilik ondan söyledi. Ama tayfasını ailesi olarak gördüğünden ölse de bırakmak istememesinden. Vefakârlığı tavan.

Hazırlıksız yakalaması beyni kalbi vs dondurması lazım ki rakibi karşılık veremesin. BB tayfasındaki çöpleri yoldan geçerken dondurur ama o ayrı
Aokiji'nin buzundan Garp 2 Dof 3 Beyazsakal 5 saniyede çıktı diyerek yine subliminal mesajı yerleştirmiştim ama fark etmedin bu sefer abi hamlaşmışsın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık