Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1081: Karasakal Korsanları'nın Onuncu Kaptanı Kuzan

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 256 90.5%
  • Orta

Kullanılan: 19 6.7%
  • Kötü

Kullanılan: 8 2.8%

• Kullanılan toplam oy
    283
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
moby dick tadında bi bölüm olmuş. goda her zamanki gibi önce arşa çıkarıp sonra patates etme taktiğini yapıyor fazla gaza gelmeyin.

garp a oha çektirdi, birkaç bölüme hazin sonunu görürüz gibi. en sevdiği şey bu adamın.

iki denk karakterlerin savaşı haftalar sürerken bu savaşı da 1-2 günde bitirir.

beponun sulong formu bildiğin volibear :d çok beğendim ama, baya iyi.

Aynen reis. Eski Yonkolar güçlüler gerçekten. Onlara Amiral seviyesi diyebiliriz. :gamyon:
3 amiral + 7 savaş lordu + bütün denizciler = 4 yonko ya denmisti. Senin denklemine her yonko bir amirale denkse.hadi yardımcı amiraller ve denizciler yonkonun twyflarina denk olsun. Kalan tek yonko + Şahingöz + law + hancok + efsane güçlü sayılan buggy + doffy kalan ikiyide sen seç. Şimdi bu isimlerin toplami bir yonkoya anca mi denk mi oluyor.

Bepo, law' ı bırakıp yardım çağırmaya mı gitti? Law'ı da yanına mı aldı? Ben ilki gibi gördüm ayfınlatanilecek var mı?

Garp’a bir Ali cengiz oyunu yapılacak hissediyorum ve bunu yapacak kişinin de ilk öğrencisi olması da ayrı bir ironi. Garp’ı seviyorum ama üzülerek söylüyorum üzüleceğiz.

Bepo, law' ı bırakıp yardım çağırmaya mı gitti? Law'ı da yanına mı aldı? Ben ilki gibi gördüm ayfınlatanilecek var mı?
Law'u yanında götürüyor.
Garp’a bir Ali cengiz oyunu yapılacak hissediyorum ve bunu yapacak kişinin de ilk öğrencisi olması da ayrı bir ironi. Garp’ı seviyorum ama üzülerek söylüyorum üzüleceğiz.
Kaido iyi bilir o oyunları(Oden-Luffy), Garp'a da bir benzeri olur, Garp açık vermeden yıkamazlar onu bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık