Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1080 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resmi şimdi gördüm panel etkileyici çizilmiş ama çok abartıyorsunuz.Luffy King Kong Gun vurunca ağız bükersiniz ama Garp yapınca galeyana geliyorsunuz.İşte dresrosanın biraz daha fazlası hepi topu abartmaya gerek yok dressrosa çiziminden farklı görünmüyor.O zamanki Luffy de şehri ayağa kaldırmıştı şimdi aynısını yapsa demek rahat geçer Garp’ı.

Kağıt uçak fırlatır gibi gemiyi havaya at bunun tek sebebi de billurlu giriş yapma sevdan olsun. Yumruğunu rakibe manalı bir hareketle göstererek birazdan olacakların spoilerini ver. Üstüne güle oynaya ebesinin nikahından fırlattığın haki, şok, güç, billlur dalgası artık neyse onunla ortamın içinden geç. Yumruklarında atom bombası olan bir karakter vardı adını unuttum senin gtünü yesin lan. Hayvan herif o yumruk birebir temas etse ne olacaktı oraya fay hattı mı parçalayacaksın 78 yaşında.

Resmi şimdi gördüm panel etkileyici çizilmiş ama çok abartıyorsunuz.Luffy King Kong Gun vurunca ağız bükersiniz ama Garp yapınca galeyana geliyorsunuz.İşte dresrosanın biraz daha fazlası hepi topu abartmaya gerek yok dressrosa çiziminden farklı görünmüyor.O zamanki Luffy de şehri ayağa kaldırmıştı şimdi aynısını yapsa demek rahat geçer Garp’ı.
Rosinante’nin kayıp oğlu, Dof’un yiğeni var bölümde. Fanı olunur @II. Invictus

Eğer burada Garp'a bir şey olursa önce ben Oda'nın sonra da Luffy BB'nin içinden geçer. Umarım ve valideni seviyorsan o hatayı yapmazsın Oda.

Benim anlamadığım ve çoğu kişinin dikkatini çekmeyen bir durum var.

Koby ayağından zincirli bu zinciri kıramıyor mu sürekli taşıyor 5 bin ton falan mı?

Kayayı parmakla kırıyordu lan bu herıfler?

Abi siz çılgın mısınız ya, adam temas etmeden yok etti adayı. Aynı temassızlığı bir metre ile Roger ve WB biraz rüzgar çıkararak yapınca herkes auuu diye dolaşıyordu. Adam şehir yıktı onlarca metre yüksekten, temas bile etmeden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık