Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir bölüm ki bir çok şekilde Kid ve tayfası gömülebiliyor. Bana deseler bu bölümü sen çizeceksin Kid yenilecek ama bir yandan da deli gibi gömeceksin. Benim bile aklıma gelmezdi bu kadar şey. Sadece tek attırırdım o kadar. :ehe:

Shanks'ın yüzde yüzlerinde mi demesi, Shanks'ın filo kaptanlarının çöp olması mı, Kid'in bunlara ulti açması mı, Killer'in yediği tekin komikliği mi? Tayfasının yalvarması, Dorry ve Brogy'nin bunları denize yollaması mı ? Say say bitmiyor. ::oleyo:

Öyle zaten üstüne Garp,Akainu ve Dragon üçlüsü de boş değiller. Hepsi güncel Luffyden usttur şuan
Hiçbiri güncel Luffy'den güçlü olamaz. Sen halen Luffy'nin gücünü tam manasıyla anlamamışsın. Bu seride zirve diye nitelendirilen bir karakteri yendi. Üstelik gücüne daha yeni yeni alışmış olmasına rağmen. Lucci karşısında daha gücüne hakim bir haldeydi ve çizik bile almadı hem de Lucci gibi aşırı hızlı bir karakterden. Luffy Yonkou üstü olmuş sen halen Garp, Akainu ve Dragon'la kıyaslıyorsun. Luffy meyve uyanışı öncesindeki son haliyle bile bu üçünün güncel halinden güçlüdür.

Hiçbiri güncel Luffy'den güçlü olamaz. Sen halen Luffy'nin gücünü tam manasıyla anlamamışsın. Bu seride zirve diye nitelendirilen bir karakteri yendi. Üstelik gücüne daha yeni yeni alışmış olmasına rağmen. Lucci karşısında daha gücüne hakim bir haldeydi ve çizik bile almadı hem de Lucci gibi aşırı hızlı bir karakterden. Luffy Yonkou üstü olmuş sen halen Garp, Akainu ve Dragon'la kıyaslıyorsun. Luffy meyve uyanışı öncesindeki son haliyle bile bu üçünün güncel halinden güçlüdür.
Söylediklerinin tamamına katılıyorum ama o Luffy'i Nika yapalım :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık