Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk tanıtılan ve insanların kafasına yonko seviyesi diye bir olgu işleten dörtlünün hepsi sağlam. Mal edilmiş BM bile köpek gibi güçlüydü. Kaido zaten hayvanat belki seri sonuna kadar ona çizilen panel başka düşmana çizilmeyecek, Wb de zirve isimlerden. Yonkolar sağlam çarlar.
Kaido'nun değil aga Garp'ın yumrukların da Xebec'in et parçalarının, kanının olduğu panel en iyisi. :D

Uzağa ışınlandığı senaryolar harici bende de bir şey canlanmıyor
Curtainde yapabilir. Kaido'dan öyle korumuştu kendini.

E.oda kurnazlık yaptı. Şu an Kid bir anda beklenmedik şekilde Shankstan darbe yemiş gibi oldu . Zaten son anda farkediyor iş işten geçiyor .

ben buradan Kidin sağ kurtulup geri geleceğini düşünüyorum. Yenildi ama Luffy gibi geri gelecek ilerde .
Kid son anda fark ediyor da tayfadan hiç mi ayıkan olmaz. Yine bir şey değişmezdi ama biraz daha ayakta kalabilirdi belki. Hedefini Shanks yerine başkalarına yönelterek baştan hata yapmış. Geri dönmesini ben de bekliyorum tabi.

Curtainde yapabilir. Kaido'dan öyle korumuştu kendini.

Kid son anda fark ediyor da tayfadan hiç mi ayıkan olmaz. Yine bir şey değişmezdi ama biraz daha ayakta kalabilirdi belki. Hedefini Shanks yerine başkalarına yönelterek baştan hata yapmış. Geri dönmesini ben de bekliyorum tabi.
Bu saldırıya karşı kendini koruyabilecek bir savunması olduğunu sanmıyorum. H.haki ekli saldırılar üstüne kesiş darbeleri çok tehlikeli. Saldırıyı yapan adam da hakisi en güçlü çar büyük ihtimalle güncelde.

Ama hocam asil soru şu; bu adam bu cesareti ve curreti nasil buluyor? Kaido'yu yenmis adami oldurmeye ve tayfasindan birini calmaya yeltenmek cidden billur istiyor
Demek ki var birşeyler o adamda da hep topuk yapan adam şimdi neden marineforttan bile tehlikeli bir yere gelsin ki, ya şuana kadar gücünü saklıyordu yada kimsenin bilmediği apayrı bir durum var.

Zoro sözde 2 Yonkou'nun birleşik saldirisini tankladı ama Luffy kulvar değiştirdiği için Law ve Kid'in sağ kolu gibi çizilmişti.

Kid'in bu saldırıya yenilmesi mantıksız olmuş biraz dayanabilmesi gerekirdi.

Zoro'ya bu haftada (-) yazmadan geçmemiş bölüm.

Bu saldırıya karşı kendini koruyabilecek bir savunması olduğunu sanmıyorum. H.haki ekli saldırılar üstüne kesiş darbeleri çok tehlikeli. Saldırıyı yapan adam da hakisi en güçlü çar büyük ihtimalle güncelde.
Big Mom'ın yıldırımından saklanmak için kendini çevrelemişti ya ne kadar fayda sağlardı kendine bilmiyorum ama hasarını azaltabilirdi belki. Bilmiyorum bir denerdi şansını en azından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık