Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda tinercinin kalemini çok fena kırmış yalnız. Ölmeden önce son şovunu yaptırırken dahi bunu daha yaşanmamış bir olay olarak işliyor ve şov yaptığı karakterlerin de ne kadar güçsüz ve çapsız olduğunu özellikle vurguluyor ki Kid'i çok güçlü görmeyelim diye. Son bölüm tinerci tarifesi > Zoro Sbs

Ben algılama da zorluk çekiyorum kimseyi öldüremeyen oda komple kid tayfasına kıydı mı yani bu nasıl bir shanks sevdasıdır adama verdiği role bak.

Oda tinercinin kalemini çok fena kırmış yalnız. Ölmeden önce son şovunu yaptırırken dahi bunu daha yaşanmamış bir olay olarak işliyor ve şov yaptığı karakterlerin de ne kadar güçsüz ve çapsız olduğunu özellikle vurguluyor ki Kid'i çok güçlü görmeyelim diye. Son bölüm tinerci tarifesi > Zoro Sbs
Her yönden bitirmiş adamı. Fanlarına bir tane malzeme bırakmamış.

Bir de o kaptanlar Cüce Leo'dan Orlumbustan falan güçsüz. Bu çok acı verici. :D

Adam tek slashla 2 süpernova teklemiş. Ayrıca shanks geleceği çok daha iyi görüyor gibi. Baya ileriyi görüyor galiba. Görüyor backman ile konuşuyor sonra harekete geçiyor vs. Birkaç saniye değil de sanki en az 10 saniye sonrasını bile görüyor.
Dövüş dışı sahnelerde böyle baya ileriyi görüyorlar:
Dövüşürken baktığı geleceğe hemen müdahale edip değiştirdiği için belli olmuyor.

Shanks'ın paçalarından karizma akıyor diyorduk, halbuki tüm gözeneklerinden akıyormuş. Yürü be yiğidim. Anime tarihinin en sağlam teki bu oldu sanırım. Bundan daha iyisi gelir mi, sanmam.

Shanks'ın filosuna aldığı fukaralar yonko koruması altında korsancılık oynuyormuş bildiğin. Yalandan filo sahibi tek yonko sanırım son gün hazırlanan dönem ödevleri bunlardan daha özenlidir.

Şu bölümden sonra Shanks BM'den bilmem kaç kat güçlüymüş çıkarımı yapıp tribe girmek insanların şahsi problemidir. Mangalık, mangakalık bir durum yok zaten.
Söylediğin şeye güncel hayattan bir örnek vereyim. Benim Pes oynarken zorlandığım adam her maç fark attığım adama yeniliyor
@Montana @Whitebear D @Skywalker En güzel bölümde gif atamıyoruz. :D

Nedense ''gif'' yazmışım ama bu her şeyi kapsıyor. :D
Gif kullanmaya gerek yok, görüyorsunuz. Hiç bir şey söylemeye gerek yok her şey ortada, görüyorsunuz. Yok tek dalmadıydı yok yeni yetme için adam topladıydı yok falandı yok fıstıktı... Adam uzun uzadıya konuşulmayacak şekilde devirmiş Kid'i. Göz açıp kapayana kadar biten dövüş için destan yazmaya gerek yok :D "Haşırt the blackboard" olayı yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık