Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Serinin Zirve isimleri(eski-Yeni):
Joy boy-Ryuma-Roger-Ray-Wb-Garp-Sengoku-Shanks-Mihawk-Luffy-Zoro-Yamato.

Bu ileri seviye kral haki dalgası gerçekten önemsiyor bu Oda karaktersizi. Bunu kullanan her karakter Zirve isim sayılır.

Gelelim Shanks'e... Shanks'in böyle bir hayvan çıkması şasırtmadı. Bu arada bunu da ciddi yazıyorum... Bu bölüm Mihawk'a da artı yazar. Oda bu iki isimi bitirim ikili yapmış kafasınds belli. Ama kensim @Erwin Smith e de katılıyorum... Mihawk>Shanks asla olmaz...
Yamato'nun orada yeri yok.Akainu yazılabilir,belki ileride Dragon da.

Shanks Kid'e tek atmış, poneler karşılığında öldürmemiş. Dory, Brogy de Kid'in tayfaya tek atmış ve mutlak yenilgi sonucu Kid ve tayfasının korsan kral olma hayalleri bitmiş diyorlar.

Tahminim doğru mu çıktı yoksa? Toplu dayak mı oldu?

Shanks'e çok büyük eksi yazdı.Hem de çok büyük.

Shanks ile Kid arasında bu kadar fark yoktur bence.En azından Kid tek yememiştir Shanks’ten.

Yoksa Shanks, Kid’e tayfası ve devlerle mi saldırdı acaba?Tek başına Shanks yenemeyince topluca mı dövdüler çocuğu?

Onun farkındayım ama sonuçta Law vs Karasakal da olduğu gibi bir durum yok.Law Kid'e göre daha avantajlı.
Nesi avantaj? Sen devleri Kid için tehdit olarak görüyor musun? Ben görmüyorum. Law tarafında nasıl tek tehdit Karasakal ise burada da Kid için Shanks. Law'da tek tehdit Karasakal olmasına rağmen hinlik yapan bir tayfası var. Hepsi tek adama yürümeye çalışıyor. Shanks'ta böyle değil. Ki Karasakalın Shanks'ı meyvesiz yaralayan kişi olduğunu da belirtirim. :dd.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık