Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çok kurnaz birisi.Shanks’e rakip olarak Kid verilmesinin sebeplerinden biri de Shanks’i olabildiğince iyi göstermek.Çünkü üçlü içinde en acımasız ve zalimi Kid.Law aynı hareketi yapmazdı temkinli olurdu.Luffy zaten hemen karşılaşmasın mantığında geriye Kid kalıyor.

Oda çok kurnaz birisi.Shanks’e rakip olarak Kid verilmesinin sebeplerinden biri de Shanks’i olabildiğince iyi göstermek.Çünkü üçlü içinde en acımasız ve zalimi Kid.Law aynı hareketi yapmazdı temkinli olurdu.Luffy zaten hemen karşılaşmasın mantığında geriye Kid kalıyor.
Bu konuda da Luffy'nin eline su dökemez; Charlos-chan halen hissediyordur o şiddetin acısını... Ve diğerleri.

Bu arada paramecia meyveleri hayal edenler kimlerse buyuk insanlarmis. Zoanlar ve logialar duz mantik ama cok orijinal paramecialar var. Reddit'te bir teori okudum daha demin Dunyayi sok edecek olan olayin Kuma'nin hatiralarinin butun insanlara yayinlanacak olmasi demisler. Bana mantikli geldi.

Yalnız shanksin savunmasına kaf ettiniz ama savunması da oldukça güçlü. O koca patlamadan çizik almadı. Gerçi ne kadar yakındı tartışılır ama neyse. İşe bak kide tek atmak maharet olmuş.

Yalnız Kid'in tayfası hakkında şunu belirtmek istiyorum. Eğer Kid plan yapıp tayfasına olası durumda poneglif kopyalarının sahtesini Shanks'a verin dediyse sorun yok. Ama tayfa kendi elleriyle gerçek pone'leri Shanks'a verdiyse o zaman Kid tekrar geri dönerse katliama tayfasından başlamalı. Hee tayfasına dokunmazsa kendisine çok pis laflar hazırladım.

Genel tartışmayı bulamadığım için buraya yazıyorum.

@RedTeroR @Tommy Vercetti @Erwin Smith @Montana @II. Invictus

Şimdi Zoro 1077'de orjinal çeviri de ateşine dikkat edin. Ateşi varken neredeyse hasar almazdır diyor. Acaba Zoro h.hakiyi kullandığını bilmediği için h.hakiyle zarar verilebilir olduğunu bilmediği için mi sadece ateşe dikkat edin diyor?

Galiba haklı çıktık. Zoro farkında olmadan h.haki kullanmış. Enma başkan büyük iş yapmış.:D

Genel tartışmayı bulamadığım için buraya yazıyorum.

@RedTeroR @Tommy Vercetti @Erwin Smith @Montana @II. Invictus

Şimdi Zoro 1077'de orjinal çeviri de ateşine dikkat edin. Ateşi varken neredeyse hasar almazdır diyor. Acaba Zoro h.hakiyi kullandığını bilmediği için h.hakiyle zarar verilebilir olduğunu bilmediği için mi sadece ateşe dikkat edin diyor?

Galiba haklı çıktık. Zoro farkında olmadan h.haki kullanmış. Enma başkan büyük iş yapmış.:D
Ne alaka ki ? Ateşi olmadan kral hakisiz de hasarlar verilebilir bu yorumunla kingi övmüş oluyorsun sadece kral haki ile king alınır demiş oldun. Zoro o sırada kral hakiyi çözüp daha hızlı fişini çekmiş oldu sadece. Şimdi Zoro üzerinden kral haki yorumlamamak lazım neticeye bakarsak luffy de kullanmiyor şu an o zaman o da bilmiyor?

Shanks Teachin wanoya çökeceğini düşünmüş . Ama Teach kendisini kandırarak yolda pusu kurmuş . İkisi de bir birini çok iyi tanıyor bu yüzden karşı karşıya gelmiyorlar . Shanks muhtemelen Luffyi Teachten korumak istedi wano sonu .

ama asıl kilit isim Shanksın goroseiye öttüğü korsan . Kim bu adam ki Shanks bile gidip Goroseiyi uyarmak istiyor.

bu arada Dragon ve ordusunun da eggheade geleceğini düşünüyorum . Dragon ve Vegapunk arasındaki bağ serinin ilerisi için önemli . Yani Teach yine istediğini alamayacak .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık