Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1079: Kızıl Saç Korsanları - Bir İmparator'un Tayfası

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 318 86.6%
  • Orta

Kullanılan: 19 5.2%
  • Kötü

Kullanılan: 30 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    367
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ama öyle dostum.

Adamın amacı devrim

Mihawk fikir adamı mı?
Karşılaştırınca ikisini nasıl fark ortaya çıkıyor değil mi?

Bu demek değil dragon güçsüz.
Dragon Amiral seviyesidir.
Ama Shanks Öz be öz Oda'nın en kıymetli çocuğudur luffy ile birlikte.
Sabo bile Fuji ile rahat vs. atıyorsa, dragon net fazlasidir. Yonkou seviyesi beklenen bir karakter. Şuan olmasa bile son savaşta görecegiz büyük ihtimal.

Sabo bile Fuji ile rahat vs. atıyorsa, dragon net fazlasidir. Yonkou seviyesi beklenen bir karakter. Şuan olmasa bile son savaşta görecegiz büyük ihtimal.
Yonkou ayarı sıkıntılı bir kelime. O yüzden Amiral ayarı demek bana ondan daha doğru geliyor.

Bigmomda yonkou,shanksta yonkou
Buggyde yonkou mesela kimi kıstas alacağız?

Sakayla eşit seviyedir. Sakada sonuçta her ne kadar "filo" amirali olsada savaşta en son çıkacak,savaşı ilk başta yönetecek karakter. E dragonun aynısı al sana.

Mihawk fikir adamı değil diye Dragon'dan güçlü olduğu anlamına mı geliyor?
Hayır, Kelimeye dikkat çektim. Kocaman devrim ordusu lideri yazıyor.

Mihawkın dünyada kılıç ustası çocuklar yetiştireyim gibi bir derdi yok.

Dojo eğitim kursu açayımda.

En büyük safsata dragon fikir adamı demekse senin için(bu güçsüz anlamına gelmiyor ısrarla bunu yazıp,yanlış yere çekmeyin) bence kütüphaneye bir göz at.

Yerden göğe öncelik olarak devrim amacında adam.

Baltigodan neden kaçsın? Güçsüz olduğu için mi?

Hayır.

Boşa zaman kaybedip,adamlarını yonkoularla meşgul etmemek ve asıl amacını gerçekleştirmek sadece.

Hayır, Kelimeye dikkat çektim. Kocaman devrim ordusu lideri yazıyor.

Mihawkın dünyada kılıç ustası çocuklar yetiştireyim gibi bir derdi yok.

Dojo eğitim kursu açayımda.

En büyük safsata dragon fikir adamı demekse senin için(bu güçsüz anlamına gelmiyor ısrarla bunu yazıp,yanlış yere çekmeyin) bence kütüphaneye bir göz at.

Yerden göğe öncelik olarak devrim amacında adam.

Baltigodan neden kaçsın? Güçsüz olduğu için mi?

Hayır.

Boşa zaman kaybedip,adamlarını yonkoularla meşgul etmemek ve asıl amacını gerçekleştirmek sadece.
Öyle olduğunu inkar eden yok zaten. Shanks mı daha güçlü Dragon mu diye sorulduğunda gücünü açıklamak yerine fikir adamı demek doğru değil bu gücünü belirtmez Dragon'un.

Yonkou ayarı sıkıntılı bir kelime. O yüzden Amiral ayarı demek bana ondan daha doğru geliyor.

Bigmomda yonkou,shanksta yonkou
Buggyde yonkou mesela kimi kıstas alacağız?

Sakayla eşit seviyedir. Sakada sonuçta her ne kadar "filo" amirali olsada savaşta en son çıkacak,savaşı ilk başta yönetecek karakter. E dragonun aynısı al sana.
Akainu filo amirali seviyesi farklı MF savaşinda da digerlerinden üstteydi. Amiral diyince de yanlis anlasilabilir Fuji seviyesi gibi. Önceden yonkou denilince belli bir algi vardı. Şimdilerde malesef daha farklı. Akainu amiral ve yonkou arasi gibi bir konumdaydi ancak aradaki farkı gördük MF savaşinda. Belki üstü olabilir dragon ya da aynı. Bakarsin akainu shanks'a karşı koyabilecek güce gelmistir. 2 senede sadece tayfa güçlenmedi.

Dragon'dan bi aksiyon görmeyebiliriz şimdilik ve Akainu'dan da. Muhtemelen son savaşta 2'sininde seviyelerini görücez.

ama öyle dostum.

Adamın amacı devrim

Mihawk fikir adamı mı?
Karşılaştırınca ikisini nasıl fark ortaya çıkıyor değil mi?

Bu demek değil dragon güçsüz.
Ama Shanks Öz be öz Oda'nın en kıymetli çocuğudur luffy ile birlikte.
Amacı devrim olunca daha zayıf mi oluyor ? Bildiğin KK üstü işte. Roger'ı yer. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık