Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1077 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç bölüm oldu daha siluetini bile göremedik hainin. Herhalde, gizem kattığını düşünüyor hikayeye ama sinirle ve bıkkınlıkla takip ediyoruz ana karakterlerin yolculuğunu.

Bu arada, ana karakterlerden birini öldürmediği sürece zerre umurumda değil hainin kim olduğu ve neyi amaçladığı.

Kaç bölüm oldu daha siluetini bile göremedik hainin. Herhalde, gizem kattığını düşünüyor hikayeye ama sinirle ve bıkkınlıkla takip ediyoruz ana karakterlerin yolculuğunu.

Bu arada, ana karakterlerden birini öldürmediği sürece zerre umurumda değil hainin kim olduğu ve neyi amaçladığı.
2 bölüm önce filan Shaka’nın kamerlarda gördüğü (Jaygarcia’ya benzeyen) bir siluet vardı.

Şu ana kadar Stella’ya direk bağlanabildiklerini görmedik. Punk Arşivine bilgi akıtmak için bile onun yanına gidip kablolarla bağlanlamaları gerekiyor.
Ben başka bir seri okumuşum o zaman :D eyvallah bilgi için. Zaten üstün körü resimlere bakıp geçiyordum, çok sıkıcı geliyor bu arc.

G4 Luffy ve onun kadar güçlü Lucci çakma King'e bile zarar veremediyseler King yürür gider.

Vegapunk'ta azıcık kafa varsa, bu Seraphim'lere Lunarian geninin üstüne; exoskeleton, wapometal gibi özellikler eklemiştir. Oni geni de eklemeliydi, niye eklememiş salak anlamadım. Çakma King değil, King'ten dayanıklı bekliyorum o yüzden bunları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık