Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1077 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro fanlarının beklediği açıklama Zoro'nun ateşin sönmesini bekleyin demekten çok kral haki kullanın demesiydi. Şimdi Zoro kral hakiyle mi yendi yoksa King ateşi sönünce mi?:D
Ateşinin yandığını görebilirsin panellerde :D
Nedense yumurta kapıya dayanmadan H. haki kullandırmıyor bizim çocuklara, Nika'nın h. haki ile vurduğunu sanmıyorum seraphim'e

Oh zoro salak değil rahatladık. Anawliz yeteneği güzel çıktı da h.haki ile dalalım abi demiyor bu eksik, var olan en büyük güçle giriş bitir işi de tabi sevgili yazarımız gereksiz bölümleri nasıl uzatacak başka. Vegalar hiç ilgi çekmiyor resmen kısmetse olur evi kızları gibi alayı tripte aptal aptal kim kime ne yapıyor bilinmiyor seraplar pilli oyuncak robotlar gibi bitsin bu arc ya.....
şu olayı zoro vs kaido zamanında ben de yazmıştım ne hikmetse illa animelerde en çok hasar vuran yetenekleri ölümle burun burunayken kullanıyorlar. bas asura yı dövüşün başında kes kaidoyu zayıflat ama yok illa son anda vurucak boşa bi tane düşücek.

ateşi sönünce bi koysa kral hakili seraphimlerin alayını alır zaten bi o biliyo ateş olayını.

Bu arada Seraphimleri birşekilde bizimkiler dövüşebiliyor uzağa fırlatabiliyorlar. Zoro h.haki kullanmadan King karşısında ordan oraya uçuyordu. King güç olarak Seraphimlerden hertürlü güçlüdür. King'e çok artı yazdı bu bölüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık