Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1077 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Lucci ile Kaku’nun neden bi anda hasırşapkalarla birlikte savaştıklarını hala anlamadım. Özellikle Lucci kendini öldürür gene Luffy ile birlikt savaşmazdı. Hakikaten Oda seriyi çok kötü bir yöne çekti.

Ben Lucci ile Kaku’nun neden bi anda hasırşapkalarla birlikte savaştıklarını hala anlamadım. Özellikle Lucci kendini öldürür gene Luffy ile birlikt savaşmazdı. Hakikaten Oda seriyi çok kötü bir yöne çekti.
Seraphimleri lucci ve kakuyu öldürmek istiyorlar. Bizimkiler de onları eli kolu bağlı bırakmak istemedi. Onları koruyacak veya beraber dövüşeceklerdi. Ellerini daha sonra tekrar bağlamak şartıyla şimdilik dövüşüyorlar.

Bizimkilerin Lucci ve Kaku ile birlikte savaştığı yetmezmiş gibi bir de komedi unsuru olarak bizimkilerle arasında duygusal bir bağ kurulmasına sebep olunuyor. Mihawk zamanında bu sodayı çözmüş olay tamamen Mihawk'ın MF de söyledikleri ile alakalı. Bu argüman Luffy'nin diğer düşmanları için anlaşılabilirdi de Lucci gibi katıksız sadakatle dünya hükümetine bağlı birini de yanına çekmesi çok çocukça geliyor. Bundan sonra ki yanına çekeceği kişi Akainu bile olsa şaşırmam artık.

25 yıldan fazladır devam eden bir seriyi hala çocukça çizmesi Oda'nın vefasız olduğunun göstergesi bence. Senin okuyucuların büyüdü ve sen hala çocukça şeyler çiziyorsun. Seni oralara getiren kitleye saygısızlık en başından bu zaten. Naruto mesela başlarda çocuk temalı bir hikaye teması vardı sonlara doğru ölümler arttı, seri de yetişkinlere hitap eden daha çok şey görmeye başlamıştık. One Piece serisinde ise daha yetişkinlere hitap etmeyi geç daha çocukça şeyler çizilmeye başlandı. BM'nin top gibi yuvarlanması, kafasından motor geçmesi, Luffy Nika formuna geçince çizgi film karakterleri gibi şekilden şekle girmesi vs. Eski bölümlerin daha iyi olduğunu düşünmemizin sebebi de budur bence. Croco ile Luffy'nin savaşı gibi bir kanlı sahne görmüyoruz yahu artık. Öyle ciddi bir savaşta yok. İlk arclardaki savaşların ciddiliğinde bir savaş yok resmen.

Son düzenleme:
oda sanjiyi şov yaparken bile iyi çizmiyor neyse satürn dayıyla kizaru gelsinde gözümüz şenlensin

oda'nın dost yapmadığı ender kişilerdendi sağolsun onuda ekledi. Adam katil anasını satim. Bir tane troll surat ifadesi yoktu,bölüme baktım zoroya karşı troll ifade takılıyor. Sırada amiraller var. Bu mangaka gece uyuyup doğaçlama çizmiyorsa bu seriyi ne olayım. Alt yapı falan bazı yerlerde okey ama şunlar kesinlikle gece uyuyup aniden dimağında vuku bulan düşündükleridir. Sanjide çok sırıtmıyor böyle şeyler ama sanjide çizmesine bile kıl oluyorum,sanırsın usopp.

oda'nın dost yapmadığı ender kişilerdendi sağolsun onuda ekledi. Adam katil anasını satim. Bir tane troll surat ifadesi yoktu,bölüme baktım zoroya karşı troll ifade takılıyor. Sırada amiraller var. Bu mangaka gece uyuyup doğaçlama çizmiyorsa bu seriyi ne olayım. Alt yapı falan bazı yerlerde okey ama şunlar kesinlikle gece uyuyup aniden dimağında vuku bulan düşündükleridir. Sanjide çok sırıtmıyor böyle şeyler ama sanjide çizmesine bile kıl oluyorum,sanırsın usopp.
Luffy katil dostumuz yok demez.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık