Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1077 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Redon'un gif atmasını seviyorum. Farklı yorumlayıp dereyi görmeden paçaları sıvıyoruz. Keyifli capsler ve laf atmalar oluyor. Zortlamalar oluyor falan. Güzel.

Ayrica ben de bu şekilde yapardım, spoiler gelmeden önce insanlar eğleniyor işte.

Devam Redon şöyle olacağım sonunda

Konu Shanks kardeşim. Bir bölümde Shanks varsa o bölüm wohooo luk olarak algılanır. Bunu bunca zaman biliyor olman lazım. Ki son bölümlere bakıldığında gayet iyi bir bölümdü. Shanks'ın billurları yeterdi
Harbiden anlamadığım bir şekilde Shanks'ta böyle bir etki var. Adam görünüyor sadece ona bile yükselen kesim var.

Harbiden anlamadığım bir şekilde Shanks'ta böyle bir etki var. Adam görünüyor sadece ona bile yükselen kesim var.
Adam serinin domino taşlarından biri o yüzden. Shanks - Dragon göründüğünde insan bi heyecanlanıyor ister istemez. Shanks'ı ise hepsinden ayrı çiziyor. Kendiyle özdeşleştiriyor zaten Shanks'ı. Karizmatik sahneler de çok çiziyor zaten , her sahnesi ayrı karizma adamın :utan: :ehe:

Redon'un gif atmasını seviyorum. Farklı yorumlayıp dereyi görmeden paçaları sıvıyoruz. Keyifli capsler ve laf atmalar oluyor. Zortlamalar oluyor falan. Güzel.

Ayrica ben de bu şekilde yapardım, spoiler gelmeden önce insanlar eğleniyor işte.
Yani neticede atılan giflere olumlu ya da olumsuz tepki veriyorsak hala seri adına bir şeyleri umursuyoruz demektir. Goygoy mevzusu çıktığı için ben de atmasını bekliyorum yoksa alakasız şeyler atmıyor değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık