Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1077: Bunu Daha Önce Anlamalıydın!

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 40 29.4%
  • Orta

Kullanılan: 51 37.5%
  • Kötü

Kullanılan: 45 33.1%

• Kullanılan toplam oy
    136
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katilin Stussy olduğunu sanmıyorum, çünkü Du Feld'i vururken shigan kullanmıştı; bu katil silah kullandı.

Bölümün yıldızı ise Nami 😍

Şu hain muhabbeti için bir kaç bir şey yazmak istiyorum...
Bu hain muhabbeti kadar sacma bir sey yok şu anda. Daha önce zerre gormedigimiz karakterlerin içine hain ekledi adam... lan nasıl etkileyecek bizi bu hain. Herkesin şaşırması için hainin tayfadan biri falan olması lazım. Yemişim Vega ve türevlerini. He bir de şu Lucci-Kaku gibi iki karaktersizle bizimkilerin fingirdeşme olayı var. Yazık vallahi çok yazık. Water seven da ki insanlar bu sahneleri görse... suratınıza tükürür. Oda ben senin taaa kafana öpücük kondurayım... karaktersiz herif...

bu hain konusu çok saçma oldu yani vegapunklardan birisinin hain olması tamamiyle saçmalık adamın kendisi kendisine ihanet ediyor ve gizemi de uzattıkça uzattı bazı sayfalar gerçekten tamamen bomboştu sanjinin bir anda ortaya çıkması durumunu anlayamadım bu adam stussyle gitmiyor muydu ne ara naminin yanına geldi

Zoro cidden salak. Yok dövüş içi şöyle böyle kaptanı neyse sağ kolu da o bunlardan cacığa nane olmaz. Bu hafta külot haftası sanırım mangakalar aralarında sözleşmiş gibi iç çamaşır gösteriyor. S-snake dövüşü ayrı rahatsız edici çocuktan etkilenme ona olmadık pozlar verdirme. Bilim diye girdiğimiz arc nerelere evrildi...

One Piece evreni 800-900 yılda bir tekrar başlıyormuş. Antik Krallık Vegapunk'ın kurduğu dünyaymış zaten. Bu tekrarlanabilir evren kendisinin seriye de vurmuş. Serinin ilk yarısında olan her şey ikinci yarısında da gerçekleşiyormuş moruk len.

Bence Hain şu minik vardı o ya da onun yanındaki robot dur ya da bilmediğimiz 7. Vega var iyice vampir köylü oldu

Seraphimler birer tane olmayabilir. Belki 10-15 tane sadece jinbe vardır. Vegapunk her ne kadar övsede tayfa söz konusu olunca karşı hep kaybeder. Aksi olmaz ise seraphimlerin parcalanacagini düsünüyorum.

Kritik şey burada Kan olabilir. Bosuna vurgu yapilmadi muhtemelen. Saglam darbe aldiktan sonra kan kaybederlerse ne olur acaba? Böyle birsey olabilir ancak özünde g5'e dayanabileceklerini sanmam. Zoro ve sanji'nin de parçalamasi fena olmaz. lucci ve kaku eziklerini saymiyorum. Satürn ve kizaru'ya göre olay degisecek ama bir ihtimal lucci'ler müttefik bile olabilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık