Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbafta çekişme olsa da görünen şey Shanks'a saygı duyan bir halk. Adam buraya zarar gelmesin , bana yardım eder misiniz diyip mekandan çıkıyor. Peşinden yardıma geliyorlar. Küçük dev çocuklar beni tayfana alır mısın Shanks diyor, hayır almam çekiyor bizimkisi. Belli ki herkesin sevdiği bir kişi bu adada. Shanks'a ihanet etmeleri söz konusu değil. Eden devler olsa bu sefer yanındakiler Shanks'ı korur. Shanks tayfasını tek başına Kid tayfası alamaz zaten. En dengeli tayfa dendi. En güçlü sağ , sol, 4. kaptan bu tayfadadır. ( Karasakal'ı katmadım ) . O iş çok zor yani. Oluruna bakmaya çalışıyorum, bakamıyorum bile :at:
Devler belki onurlarından dolayı Kid'e dokunmasını engeller Shanks'ın :bilmem: Yılların intikamını aldın kardeşimizsin falan çekebilirler Kid'e bilemiyorum. Kid ve Law ile alakalı forumda çok acil bir iddia konusu açılması lazım.

Devler belki onurlarından dolayı Kid'e dokunmasını engeller Shanks'ın :bilmem: Yılların intikamını aldın kardeşimizsin falan çekebilirler Kid'e bilemiyorum. Kid ve Law ile alakalı forumda çok acil bir iddia konusu açılması lazım.
Yani şöyle bakıyorum bu sebepten dolayı engellemeleri olası da değil. Yanına aldı devleri sahile gidiyor zaten. Kid'in karşısına gittiğini de biliyorlar üstelik. Olsa idi zaten bu sahnede görürdük diye düşünüyorum.

Onun harici Shanks'a keyiflerinden dolayı saygı duymuyorlardır. Belli ki araları çok iyi, düşmanlardan kurtarmıştır belki ? WG den korumuştur ? yapmıştır birşeyler ki devler çok seviyor kendilerini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık