Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bi ara birileri bölümleri analiz edip yazılar yazıyordu bir konuya. O konuyu nasıl bulabilirim? Hala yazan var mı?
1 haftadır o kadar çok kid esprisi yaptıkki artık sarmamaya başladı,tükettik.

Kid o zamanlarda Beckmann’a kol vermesi normal. Bizim Lütfü ne yaptı? Caesar’dan tek yedi, YC3 Cracker tarafından şamar manyağı oldu.

Shanks bile harekete geçti, cadı kazanı kaynıyor, Mihawk'ın denkleme dahil olmaması pek olası değil. Kafası rahat takılmak istiyorsa gider Shanks'ın gemisine binerdi, o şarabını yudumlar etliye sütlüye karışmasına gerek kalmazdı. Korsan tarafının tek amacı var One Piece.

Croco'nun amacı net belliydi mesela. Mihawk'ın bir amacı yok. En güçlü kılıç ustası olmayı isteyip istemediğini bilmiyoruz. Unvan için mi çabaladı, yoksa yaptıklarıyla mı unvanı aldı bilinmiyor. Şu an için güce doymuş ve bu işlerden bıkmış bir izlenim veriyor.

Croco'nun amacı net belliydi mesela. Mihawk'ın bir amacı yok. En güçlü kılıç ustası olmayı isteyip istemediğini bilmiyoruz. Unvan için mi çabaladı, yoksa yaptıklarıyla mı unvanı aldı bilinmiyor. Şu an için güce doymuş ve bu işlerden bıkmış bir izlenim veriyor.
Güce doymuş değil de Saitama, Unohana ve Zaraki gibi bir duruma düşmüş Shanks sonrası; rakip yok kılıç konusunda.

Serinin sonunda Zoro'nun ona gitmesini bekleyecek değildir heralde, bir yerden dahil etmesi gerekiyor seriye. Ben hep Shanks'a katılır ve Shiryu ile kapılır diye düşündüm ama sonuç bu.

Musashi gibi bir eleman beklerken Orochi gibi bir adam çıkması gibi bir olay Satürnde de yaşanır mı diye soruyor galiba
Hee öyleyse tamam, Odenle alakalı sandım ben.

Burnunu göstermeyen adamlar Nika ortaya çıktıktan sonra gemiyle adaya gidiyor, seraphimler mevzusu yem bence. Bu dayı aynı Nika gibi saçma bir güçte çıkabilir. Herkes harekete geçmişken Hükümetin elini göstermesi lazım. Hiç görmediğimiz çok özel Anti-Nika meyvesi çıkabilir. Pone çalışmaları için zaten Buster Call yolluyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık