Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lucci ve Kaku neden bizimkilerle beraber savaşmak istiyor iyice sapıttı bu Oda. Madem düşmandan dost yaratıcaksın şu King o kadar Joy Boy bekledi adam görseydi bir şeyler.
King, JoyBoyu Kaido uyanış açtığı halde onu yenebilen Nikayı gördüğü anda anlayacak Joyboyun Nika olduğunu. Onun için bekletiyor 🤔 bu TEORİMİ de çalarlarsa şaşırmam. Luffy yine hapisten birisini kurtarmaya gidecek ve King de serbest kalanlardan birisi olacak. Hapiste hâlâ çok önemli bir dostu var dimi☺

King, JoyBoyu Kaido uyanış açtığı halde onu yenebilen Nikayı gördüğü anda anlayacak Joyboyun Nika olduğunu. Onun için bekletiyor 🤔 bu TEORİMİ de çalarlarsa şaşırmam. Luffy yine hapisten birisini kurtarmaya gidecek ve King de serbest kalanlardan birisi olacak. Hapiste hâlâ çok önemli bir dostu var dimi☺
King’in yaşadığını düşünmüyorum ben , Aramaki tam kalbinin oradan ağaç dalı geçirmişti yaşam enerjisinide bayağı emmişti.

Elleri kelepçeli ölüme terketmek doğru gelmeyebilir. Zoro savaşçı onuruna sahip biri. Hem bunlar kelepçeli halde önlerindeyken öldürmüyorsan, şu haldeyken infazına da razı olmuyorsun demektir. Kelepçeyi takar takmaz boynunu vurmadılar sonuçta.
Öyle ama yani Lucci ve Kaku dan bahsediyoruz... insan ister istemez gıcık oluyor... gebersinler istiyorum... özellikle Lucci gebersin...:artiz:

Bu arada hain kim gram umrumda değil ama Sanji tayfanın 5. üyesi olduğu için Oda, Sanji'den nefret ettiği için

Hain 5. punk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık