Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm yine geçiş bölümü. Haftaya birşeyler patlatır ara verir reis. Sonra GODAAAAA diye gezeriz. Patlatacağı şey de az çok belli zaten. Gorosei ve Kizaru göz felan kırpar, Karasakal vs Lawdan birbirlerine öpücük atar bizde 1 hafta arada kafayı yeriz. Sonra gelecek bölümde yine külotlu robot çizer. Böyle de bir delikanlı reistir mangakamız :ehe:

Bu arc'ı okurken Oda artık batıramaz çöp karakter kalmadı dedim ama bir şekilde bölümleri biriktirir hale geldim. İleride fazla uzun olmayan seri özeti yazılsa bu bölümler 1 cümle bile yer etmez. Çünkü önemli bir bilgi yok.

Geçiş arcı olduğu için boş bölümlerin olmasını bekliyordum. Kizaru, Gorosei falan gelince yine beklentimin üzerine çıktı.

Geçiş arcı olduğu için boş bölümlerin olmasını bekliyordum. Kizaru, Gorosei falan gelince yine beklentimin üzerine çıktı.
Bu arc güzel bilgiler alacağız büyük ihtimal. Arc sonrası olaylar daha fazla kızışacak. Vegayı bizim ekibin kaçırması başlı başına sansasyona sebep olur zaten. Ödüller fena artacak. Morgans reis zaten haberleri yapmaya başladı. Ödülleri görmek en sevdiğim bölümlerden oluyor :utan:

Tek sıkıntı beklediğimiz Vegapunk bu muydu ? Arcı ne kadar daha sündürecek. Uzattıkça uzatıyor pirinççi çünkü. Marineford gibi çizse ölecek sanki. Vslere gelene kadar uzatma işte. Bu bölüm mesela resmen işraf bölümü olmuş. 5 sayfada çizemez misin bunları yani ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık