Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru karşısında 30 Kaku’yla 0 Kaku arasında bir fark yok bence :D
Bi yıl önce söylesen uyanış açmış ve haki bilen adam Kizaru’yu zorlardı büyük ihtimalle. Şimdi 30’u fayda etmiyor. Amiraller değer kazanmaya devam.
Seraphimler içinmiş. :( Spoiler veren eleman öyle dedi.
Hain uydulardan biri demek ki seraphimleri ters çevirdiğine göre, hani bunlar tek beyine bağlıydı? Oda yine nasıl sıvayacak bakalım.

Bi yıl önce söylesen uyanış açmış ve haki bilen adam Kizaru’yu zorlardı büyük ihtimalle. Şimdş 30’u fayda etmiyor. Amiraller değer kazanmaya devam.
Hain uydulardan biri demek ki seraphimleri ters çevirdiğine göre, hani bunlar tek beyine bağlıydı? Oda yine nasıl sıvayacak bakalım.
Diğerleri neden durduramıyor ben onu anlamadım, aynı yetkiye sahipler. Salak saçma işler. Kizaru ve Saturn gelse onları görünce teklif etselerdi keşke. Lucci elleri bağlı olduğu için tasuketee mugiwaraa birlikte dövüşelim demiş.

Diğerleri neden durduramıyor ben onu anlamadım, aynı yetkiye sahipler. Salak saçma işler. Kizaru ve Saturn gelse onları görünce teklif etselerdi keşke. Lucci elleri bağlı olduğu için tasuketee mugiwaraa birlikte dövüşelim demiş.
Şu Stussy’nin emir verememe olayını bunun için yaptı, aynı emir yetkisine sahip olunca önceki emirin tersine emir veremiyor işte. Sanji’nin bir sübyancılık yapmadığı kalmıştı fanlarına geçmiş olsun.

Şu Stussy’nin emir verememe olayını bunun için yaptı, aynı emir yetkisine sahip olunca önceki emirin tersine emir veremiyor işte. Sanji’nin bir sübyancılık yapmadığı kalmıştı fanlarına geçmiş olsun.
Vegapunk ihanet edileceğini bile bile en büyük yetkiyi Gorosei'ye vermiş diye gözüküyor. Sözde dünyanın en zeki adamı olacak bu. Bari Saturn ve Kizaru gelseydi adaya. Sıfır tehdit unsuru var şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık