Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1075 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda bu bölüm ile ''Bir şeyler oluyor ama aslında hiçbir şey olmuyor.'' kelimesini nasıl mangaya uyaralayabileceğimizi gösterdi. Gerçekten çok etkileyici bir bölüm.

Saldırıyı durdurma emri, verdiği anda biten bir emir. Sanırım o emir bitince yeniden emir alabilecek duruma gelmişler ve başka bir Vegapunk saldır emri vermiş.
O Vegapunk dur diyene kadar da diğer Vegapunk'lar elleyemiyor diye düşündüm.
İkinci ihtimal hain Edison ve dur emrini veren o olduğu için bu emri de o vermiş.
Benzer durumda Stussy "dur" emri veremedi. Onlardan daha üst konumda olan Vegapunk emir vererek durdurdu. Bu mantıkla saldırı emrini Saturn vermiş olmalı, başka bir açıklaması yok.

Sen ve ben bunun doğrusunu biliyoruz(!) Çabalamana gerek yok.
Sen haklısın bence'de, her bölümü bu üstün tanrısal zekanla gömmeye devam et, o hastalığın ismini bilmemek için geri zekalı olmak gerek, kimseyi rencide etmemek için latincesini yazdım kişilik bozukluğu'nun latincesini aradığım kısmı doğru ama senin gibi tanrısal zekaya sahip üstün birine açıklama gereği duycağımı düşünmemiştim, anasının babasının parasıyla geçinip, onların neslini küçük gören tiplere benziyon. dikkat et aşırı zekadan zehirlenme :)

Kıyıdan köşeden Mihawk yok mu bölümde? MF'de attığı slashın gökyüzünde hareketine devam ettiğini görsek de olur.

Sen haklısın bence'de, her bölümü bu üstün tanrısal zekanla gömmeye devam et, o hastalığın ismini bilmemek için geri zekalı olmak gerek, kimseyi rencide etmemek için latincesini yazdım kişilik bozukluğu'nun latincesini aradığım kısmı doğru ama senin gibi tanrısal zekaya sahip üstün birine açıklama gereği duycağımı düşünmemiştim, anasının babasının parasıyla geçinip, onların neslini küçük gören tiplere benziyon. dikkat et aşırı zekadan zehirlenme :)
Hahahahha kimin ne olduğu belli oluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık