Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başbaşa kalıp sohbet edip motivasyonlarını anlamamızda sorun yok. Tabi bunu da işlerse. Sonucunda bunların kaçıp tayfaya bela olması durumu var, beklentim bu yönde. Tekrar tekrar aynı düşmanlarla savaşılması ve salak durumuna düşüp ellerinden kaçırmaları durumu olması canımı sıkıyor sadece. Umarım salakça kurtulup da tayfanın başına tekrar bela olmaz bu ikili.
yapabilecek bir şey yok. Serinin ana karakteri ve tayfasına zeval vermezki oda. Suç aranıyorsa bence yazarda aranmalı

yapabilecek bir şey yok. Serinin ana karakteri ve tayfasına zeval vermezki oda. Suç aranıyorsa bence yazarda aranmalı
Zaten Oda denen pirinççiye kinleniyorum. Son sagaya girdik açıklanacak tonla şey varken eski karakterleri tekrar seriye yedirmeye başladı. Seriyi başta 5 yıl planlamasının etkilerini grüyoruz sanırım, seride büyük rolleri var diye kendimi avutup bekleyeceğim artık. Ama Kaku- Lucci ikilisiyle tekrar uğraşmazsak sevinirim. Doğru yolu felan bulsunlar birşey olsun ama tayfadakilerle vs atmasınlar yeterki.

Bu bölümden sonra acabalar yerleşti aklıma. Acaba Oda, Kuma sebebiyle tayfayı denizciler ve Dünya Hükümeti ile savaşa mı sokacak. Sonuçta Kuma'ya tayfayı borçlu Luffy. Bonny de babasının son halini gördü. Çünkü Sabo için değil Vivi için değil geriye Shirahoshi veya Kuma sebebiyle denizcilere savaş kalıyor. Dünya hükümetini Devrimcilerle yıkıp Karasakal'a mı gidecek tayfa?

ya Queen ekibe ilk girdiginde erkek oglu erkekmis sonra salmis kendini :( ben simdiden soyleyeyim hain Sanji, aslinda kendisi Judge tarafindan Vegapunk’i oldurmeye programlanmis bir android :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık