Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ağır abi olmak ile ne alakası var şu durumun? Olmasa da yapmaması lazım. Ne dedik Aramaki için kutsal ejder fanlığı yapiyorken? Şimdi Kizaru'nun hizmetçiliğinin bundan ne farkı kaldı? :S
Valla ben yaptım mı bilmiyorum ama forumun Croco'ya çaycı demelerinin sebebi Croco'nun ağır abi takılması ama Mihawk'a yaklaşması. Dof böyle bir hareket yapsa emin ol bu kadar çay şakası yapılmazdı. Bu birazcık karakter ile alakalı. Mesela Shanks da troll biraz. Mihawk daha ağır abi.

Bir kurumda üstün sözü geçer ki Gorosei'ler hem bilinen en üst hem de efendi konumunda. Bu durum amirallere değil de amiraller isyan edecek WG'ye diyenlere eksi yazar bir tek. Garp, amiraller doğrudan kutsal ejderlere hizmet ettiği için amiral olmayı reddetmişti. Kizaru bir amiral ve hizmet etmek görevi, oyna devam.

Ama Sfenks adasına geldikten sonra çocuklara ve yaşlılara silah doğrultan denizciler, siz özetisiniz pek çok şeyin ama One Piece ile alakalı büyük büyük analizler kasmaya değmez. Sadece bir tane özlü söz atıp kaçacağım. ''Adaleti çıkarırsan, devlet büyük bir çeteden başka nedir?" Aziz Augustinus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık