Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof üzerine tartışma dönüyor, o sırada Dof’un yenildi haberi geliyor ve denizciler yakalayıp götürüyor. @Sir Crocodile diyor ki Akainu niye lord sistemini kaldırtmadı. Alakaya maydonoz.
benim saçmalıkların rüya seviyesi= sir crocodile'ın ordaki yorumu
Bulanık birşey yok.Stussy Kyoka Suigetsu kullanmış resmen ilüzyona yenik düşürmüş.Üstüne birde kairoseki ve uyku ilacı gibi şeyler kullanıyor.Yenmemiş yeti kardeşler gibi gafil avlamış hologramla.Anlık basmış hologramı sanırım.Vegapunk iyi çalışmış hafife alma diyordu iyi demiş.
Bunlara desen ki wanoda bundan 100 bin kat daha kötüsü olan, Apoo'nun luffye attığı teki hepsi mariana çukuruna girer ama hileli dövüşü gördüler mi delikten hepsi kanatlanıp çıkıyor :D

İngilizce çevirili bir site buldum paylaşabiliyor muyuz aktif mod var mı acaba? Daha önce konu başlığına yazmamıştım :D

Aramaki marco’nun adadan ayrılmasını bekleyip saldırmış.
Aramaki, Marco ayrılınca adaya damlamış
Böyle bir şey yok yeni çevirilerde. Hazina avcısı bir denizci grubu var. Bunlar WB'nin köyüne saldırıyor Marco yok diye ama karşılarına Weevil çıkıyor. Sonra telsizden destek istiyorlar Weevil ile karşılaştık diye. Aramaki bunu duyup ilgili adaya gidiyor. Aramaki ile Marco'nun bir alakası yok yani. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık