Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luccinin tek attığı Atlastan tek yedi Luffy, :) kizarudan da tekme yemesi olası bir durum olur, Luffynin Kizaruyu görünce hemen Nika abisini çağırması lazım :)
Bu herif aynı meyveyle lastik sanılırken g2-3-4 açarken luffydi, şimdi g5 açınca g5 modu luffyden alakasız mı oluyor. Nika olayını biraz fazla abarttınız sonuçta hala aynı luffy hala aynı meyve. Sadece meyvenin adı değişmiş oldu. Luffy hala kendini lastik olarak biliyor sonuçta çevresindekiler de öyle biliyor.

Kizaru vs luffy olursa amiralle yonko dengi olur. Kizaruyu zoronun sanjinin jimbeinin yenemesede tutması lazım. Luffy vs bir amiral olduğu anda(luffy nin ezmediği bir senaryoda) amiraller direk yonko seviyesi olur. Ki ben dahil benim gibi yonko>amiral beklentisi olanlar büyük hayal kırıklıgına uğrar.
Luffy dayak yiye yiye kazanan biri. Ceaser bile yendi bi kere. Amirale hemen üstünlük kurmasını beklemeyin.

Kizaru vs sanji yıllardır istenen bişey. Zoro’nun da intikam meselesi var nerdeyse idam ediliyordu shabondy’de. Bunlardan birini tercih ederim ben de. Ama beklentim düşük. Luffy gider mal gibi dayak yer şimdi.

Kizaru vs luffy olursa amiralle yonko dengi olur. Kizaruyu zoronun sanjinin jimbeinin yenemesede tutması lazım. Luffy vs bir amiral olduğu anda(luffy nin ezmediği bir senaryoda) amiraller direk yonko seviyesi olur. Ki ben dahil benim gibi yonko>amiral beklentisi olanlar büyük hayal kırıklıgına uğrar.
herşey tamam da jinbei sağ kol bile tutamaz bence kaldı ki kizaru.

zoro gemide tek kaldı ya araya alırlar bence onu birine kral hakili vursa da tekrar bi "kaptan bile değil neden bu kadar güçlü " deseler özledim :(

Luffy dayak yiye yiye kazanan biri. Ceaser bile yendi bi kere. Amirale hemen üstünlük kurmasını beklemeyin.

Kizaru vs sanji yıllardır istenen bişey. Zoro’nun da intikam meselesi var nerdeyse idam ediliyordu shabondy’de. Bunlardan birini tercih ederim ben de. Ama beklentim düşük. Luffy gider mal gibi dayak yer şimdi.
Luffy vs kizaru olursa dediğin gibi olur dayak yer sonra yener onda bende sana katılıyorum ama kaido yenmiş luffy amiralle vs atar ve dayak yiye yiye kazanırsa amiral >>>> yonko olur. Bana göre de bu çok ters olur. Sonuçta luffy en güçlü gözüken yonkoyu yendi(en güçlü canavar) eski 3 lünün muhtemelen en güçsüzü yeni üçlününde muhtemelen en güçlüsü olan amiralde dayak yemesi serideki güç dengelerini alt üst eder. Yonko ağırlığı kalmaz kizaru tek başına gidip yonko tayfasını dağıtabilir durumu ortaya çıkar ki kaido kata devirmiş sağ kol seviyesinde luffye tek atmışken, mf de sol kollara bile tek atamayan amirallerin şimdi yonko devirmiş luffyi yenmeleri baya absürt olur

Bu herif aynı meyveyle lastik sanılırken g2-3-4 açarken luffydi, şimdi g5 açınca g5 modu luffyden alakasız mı oluyor. Nika olayını biraz fazla abarttınız sonuçta hala aynı luffy hala aynı meyve. Sadece meyvenin adı değişmiş oldu. Luffy hala kendini lastik olarak biliyor sonuçta çevresindekiler de öyle biliyor.
Meyvenin adı değişmedi, Luffynin adı değişti, biz Luffy ve lastik meyvesi biliyorduk, meğer hepsi Nikaymis, Luffy isimli çocuk meyveyi yeyince ortadan kayboldu, sadece ismi devam ediyor, kişilik ve yetenek Nikaya büründü, G5 acıkınca Nikanın asıl halı ortaya çıkıyor :)

herşey tamam da jinbei sağ kol bile tutamaz bence kaldı ki kizaru.

zoro gemide tek kaldı ya araya alırlar bence onu birine kral hakili vursa da tekrar bi "kaptan bile değil neden bu kadar güçlü " deseler özledim :(
Valla zorodan öyle hir gösteri görmeyi bende isterim ama jimbei konusunda sana katılmıyorum. Şuanki jimbei jozu kadar güçlüdür jozu aokijiyi yenemesede durdurabiliyordu jimbei de kizaruyu tutar ama yenemez(aokiji>kizaru bence) . Sonuçta jimbei de bir ırkın en güçlüsü. Çokta küçümsememek lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık