Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aynı yorumları 2.kez yapmışsın. Evren dışı toon gücü diyorum dövdü diyorsun toon gücüyle tek bile atarsın,ölumsuzsun.

Kardeşim diyorum affına sığınarak. Belli ki yaş olarak da benden küçüksün. Günlerdir sana cevap atan insanları görüyorum, senin attığın cevapları da ama sen bence anlamamakta ısrarcısın. Seri dışı toon force ne demek yahu ? Adamın serisindeki bir güç bu Nika. Seri dışı demek ne demek ? Bu nika zaten yenilmiş bir karakter. Sınırları var. Yeni çıkmış bir güç diye hemen yenilmesini felan mı bekliyorsun. Önce şovunu yapacak, sonra dezavantajlı yerlerine de işleyecek. Örneğin hala kesici saldırılara karşı mükemmel bir savunması yok Luffy'nin. Kaido kendi ağzıyla söyledi. Bu serinin bir gücü bu güç ve seri dışı deyip mantığa oturtma çabanı taktir etmiyorum kusuruma bakma.

Ki Luffy g5 açmasa bile Lucci'yi yener. Hatta bence tekler bile. Şaka mı yapıyorsunuz anlamıyorum gerçekten. Bazı arkadaşlar trollüyor bunun da farkındayım da yahu bahşettiğimiz kişi Yonkou Luffy. En güçlü canavarı yenmiş ve seride gördüğümüz güçleri gördüğümüz kadarıyla hepsine sahip. Geleceği görmek desen var, b. haki v2 desen var, meyve uyanışı desen var, kral haki var , yetmedi v2 si var. Kaido harici bunlara sahip olanı görmedik bile, hatta meyve uyanışı Kaido'nun var mı onu bile tartışıyoruz hala. Şu an gösterilen her güce sahip Luffy. Lucci kim köpek yahu . Aklıyla da insanların dalga geçmeyin. Luffy istese tekkler o kadar. Lucci kendisi 3 normal G5 saldırısına '' ah bayılıyorum , sedye nerde, bu nasıl bir güç '' demiş mi dememiş mi ? Okuduğunuzu da mı idrak edemiyorsunuz. Yazar bilal'e anlatır gibi anlatmış. Lucci kim köpek de Luffy ile savaşacak, alın size güç farkı diye sahneler çizmiş. Lucci hala ayakta ve rakibi büyük ihtimal Jinbei olacak. O zaman neler konuşulacak çok merak ediyorum :ehe: Kaku da Zoro dengi değil kimse kusura bakmasın. Seri bitecek tartıştığımız şeylere bakın yahu.

aynı yorumları 2.kez yapmışsın. Evren dışı toon gücü diyorum dövdü diyorsun toon gücüyle tek bile atarsın,ölumsuzsun.
Luffy'nin, Lucci'yi teklemek için meyveye ihticayı yok. Luffy, Lucci'yle G5 formunda dövüştüğü içi Oda'ya teşekkür etmelisin. Meyvesiz Haki kaplasa tek yiyecek, gerçi haki kaplamaya gerek yok. Kral haki saldığı zaman bayılır Lucci. Uyandığı zaman da köğekliğini yaptığı Hükümet düşmüş olur.

İnşallah yine kaçmaz bizim topuk reis teach 😂 hileyle hurdayla garpı öldürüp nam yapabilir güzel fırsat teach için. Denizci kahramanını öldüren yonko karasakal

:( Bakalım bizim lüzumsuz mangakamızın mitoloji ve Loki yorumlaması nasıl olacak?
Kesin yine “Ooo ne süper çizdim” düşüncesi ile leş bir şey ortaya çıkartabilir ya da Katakuri ve Oden gibi güzel bir karakter de çıkartabilir. Bakalım göreceğiz… Beklentim düşük olunca hayal kırıklığım da düşük oluyor.

Hah bunu yazacaktım Lokiden big mom korkuyor sebebi gücü değil ordusu
Koca Ana’nın pek korktuğunu sanmıyorum ama yine de sen bilirsin tabi…

Garpı yiyecekler matmazel. Aksi takdirde direk olayı sonlandırırken Garp kurtardı derdi. Öncesinde merak uyandırmak için ne yollara başvuruyor.

Kesin yine “Ooo ne süper çizdim” düşüncesi ile leş bir şey ortaya çıkartabilir ya da Katakuri ve Oden gibi güzel bir karakter de çıkartabilir. Bakalım göreceğiz… Beklentim düşük olunca hayal kırıklığım da düşük oluyor.

Koca Ana’nın pek korktuğunu sanmıyorum ama yine de sen bilirsin tabi…
Abi Orduyu kaybedince kızı ölü listesine yazdı ya :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık