Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru'dan fazla şey bekliyorsun. Böyle bir meyvenin üzerine bir de Haoshoku kullanıyor olursa amiraller Yonkou üstü olur.

Kaido için dünyanın en güçlü adamı diyen Oda kendisiyle çelişmiş olur.

Bugün Zoro'cu arkadaşlar Haoshoku Haki'den dolayı Zoro'yu amiral ligine sokuyorlar.

Ben, Akainu dışında hiçbir amirale Haoshoku Haki vereceğini düşünmüyorum. Hatta bir ihtimal ona da vermeyebilir. Amirallerin zaman atlaması sonrası aldıkları bir Power up varsa o da meyve uyanışıdır.

O, amirallerle Yonkou'ları ayıran güç bence.

Yonkou'lar Haki'leriyle, Amiraller meyveleriyle öne çıkıyorlar.
Reis niye mesajımı ciddiye aldın? Şaka amaçlı yazdığım çok açık. :D

Kizaru'da gelişmiş savunma ve gözlem haki zaten var. Meyvesinin kopyası BM'yi bile korkutuyor. Üzerine uyanış eklense zirve karakterlerden biri olur. Buna kral haki de eklense Amiral Yonko üstüne kafa atar bence de. :D

Evet arkadaşlar amiraller meyve ile öne çıkıyorlar. Akainu vs Aokiji'de Aokiji'nin sıfır meyve avantajına rağmen 10 gün vs attılar ama haki değil meyve aynen aynen.
Yonko seviyesinin sadece ileri seviye kral haki ile sağlandığını düşünüyor bazıları o yüzden böyle yorumluyorlar bence. Halbuki Karasakal ve MF Beyazsakal'da hiç görmedik. Big Mom'da ise sadece bir kere gördük.

Yonko seviyesinin sadece ileri seviye kral haki ile sağlandığını düşünüyor bazıları o yüzden böyle yorumluyorlar bence. Halbuki Karasakal ve MF Beyazsakal'da hiç görmedik. Big Mom'da ise sadece bir kere gördük.
Bm'nin ileri seviye hakiyi kontrollü kullandığını düşünmüyorum ben. Dövüşlerde dikkat ettiysen hep sinir krizi anlarında yaptı bunu Page One'a tek attığı yer ve Law'la Kid karşısında kendini kaybettiği anda.
Ayrıca ilerde Sanji de eklencek bence kral hakisi olmayıp yonko seviyesi olan karakterler listesine.

Zoro kesin Luffy Nika'yı açmışken hissetmiştir hakisiyle, olay var demiş gelmiştir. CP0'ın içinden geçecektir. Umarım böyle olur. :D

Kaido için dünyanın en güçlü adamı diyen Oda kendisiyle çelişmiş olur.
Bence Oda'ya inanma xD Oda bile zaman zaman kendisine inanmıyordur. Luffy'nin g5 yolunu açmak için erkenden düşen bir karakter oldu malesef. Kaido güçsüz değil ama zamanı gelince Kaido'yu orta zorlukla alabilecek kişiler varmış dersin bu manga içinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık