Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangada geçen alt metinler açıklamalar bu şekilde ben havadan konuşmuyorum.Gorosei meyve açıklamasına bak istersen bu meyve lastikti uyanışla tanrı meyvesi oldu demiyor adamlar.Sadece uyanmadığı müddetçe yonko + tehdit olarak görmemişler.Bu yüzden de nasılsa uyanmıyor meyve diyerek seferber olmamışlar bu meyve için öncelik vermemişler.
Gorosei'deki kel dayının ne söylediği ortada.

neyle yapıyor lastik beden ve haki işte. Kaido’nun lafına ne bakıyorsun onun aklı ermez sanki bana bilim adamı lastik yapamaz diyor
Yav güya Dof da anlam veremiyordu hakili ama lastik gibi olmasına. E Luffy boşuna mı haki basıp ondan sonra bir yerlerini yırtarak şişiriyor elini? Balon şişirmek yerine kamyon lastiği şişiriyor. Hem sağlam hem de yine ciddi güç uygulandığında esniyor.

neyle yapıyor lastik beden ve haki işte. Kaido’nun lafına ne bakıyorsun onun aklı ermez sanki bana bilim adamı lastik yapamaz diyor
Luffy farkında olmadan meyveyi manipule etmiş kısacası tüm tuşlara basarak yanlışlıkla kullanmış gibi birşey.En son Nika bir anda kafasını büyüttü durduk yere.E bunu Luffy g3’te kolunu bacağını büyütmek için yapıyordu.Kemik balonu diyordu güya ve üfleyerek büyütüyordu.Biz hiç bunun mantığını sorgulamadık.Bir kere onu şişirecek nefes zor hadi oldu diyelim lastiğin balon gibi şiştikçe incelmesi lazım ama Luffy dev eli gibi güçlü oldu diyor.Lucci aynı bu sadece hafif bir balondur mantığıyla düşündüğü meyveyi lastik sandığı için g3’ü karşılamaya kalkıyor ondan sonra da devin yumruğunu yiyip uçuyor.Çünkü olmasını istediği için meyve luffye bu imkanı lastik bedene uygun şekilde veriyor ve dev yumruk oluşturuyor.

Luffy farkında olmadan meyveyi manipule etmiş kısacası tüm tuşlara basarak yanlışlıkla kullanmış gibi birşey.En son Nika bir anda kafasını büyüttü durduk yere.E bunu Luffy g3’te kolunu bacağını büyütmek için yapıyordu.Kemik balonu diyordu güya ve üfleyerek büyütüyordu.Biz hiç bunun mantığını sorgulamadık.Bir kere onu şişirecek nefes zor hadi oldu diyelim lastiğin balon gibi şiştikçe incelmesi lazım ama Luffy dev eli gibi güçlü oldu diyor.Lucci aynı bu sadece hafif bir balondur mantığıyla düşündüğü meyveyi lastik sandığı için g3’ü karşılamaya kalkıyor ondan sonra da devin yumruğunu yiyip uçuyor.Çünkü olmasını istediği için meyve luffye bu imkanı lastik bedene uygun şekilde veriyor ve dev yumruk oluşturuyor.
Normalde magmanın ateşi yakması da saçma değil mi?

Normalde magmanın ateşi yakması da saçma değil mi?
Suyla croconun asıl bedenine dokunma mantığıyla saçma değil.Ama logianın logiaya dokunabilmesi saçma gibi orada.Tabii haki kullanarak dokunuluyor derse orasını bilemem.Onu da mantığımıza oturtamıyorduk logia saldırılarına nasıl haki eklenir diye.Fakat Saka yumruğunu salmamıştı direk meyve gücünü vücudundan ayırmadan vurmuştu Ace ölümünde.

Çok üstlerine gitme, Luffy öldükten sonra savunmaları çöktü. Haklısın da diyemiyorlar, iş sadece trole vurup geçiştirmeye çalışıyorlar. Nika'dan sonra bittiler. Meyvenin gücü hayal gücüyle luffy lastiği bu kadar hayal edebildi diyemezler. Aklına en fazla elinin kolunu şişirmek gelen luffy'den bu kadar olurdu.

Ya Oda uydurdu, resmen bir taraflarından uydurdu sonradan. Yıllar sonra uydurdu hem de. Lastik göstereyim ama gizli zoan olsun diye tasarladıysa ben de hiçbir halt bilmiyorum.

Çok üstlerine gitme, Luffy öldükten sonra savunmaları çöktü. Haklısın da diyemiyorlar, iş sadece trole vurup geçiştirmeye çalışıyorlar. Nika'dan sonra bittiler. Meyvenin gücü hayal gücüyle luffy lastiği bu kadar hayal edebildi diyemezler. Aklına en fazla elinin kolunu şişirmek gelen luffy'den bu kadar olurdu.
Lan niye diyemeyelim olm kafan mı güzel? :ehe: Elaleme ne güçler vermiş de Luffy'ye sonradan verdi diye mi rahatsız olacağız? Geç bile kaldı hıyar Oda. Yok g2 yüzünden enerjim bitti, yok g3 yüzünden küçüldüm, yok g4 hakim bitti solucan oldum. Leş gibi meyve anasını satayım. Bari bundan sonra görmesek böyle saçmalıkları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık