Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Base hali Luffy için geçerli bir durum değil aslında siz bunu anlamıyorsunuz. Koca forumda bunu anlayan 3-5 kişi var sadece.
Lucci base hali nedir? Meyvesiz hali değil mi? Herhangi bir meyve göstergesi olur mu? Hayır.

Luffy'nin base hali ne? Vücudu hala lastikten olma.

Sorsan paramecia ama değil, Logia diye söylensen hayır cevabını alacaksın. Ben sana söyleyeyim;

Tam teşekküllü yazarım retcon yedirdiği ve sıvazlamaya çalıştığı,
Hem paramecia,hem logia özellikleri gösteren Mistik Zoan

Adam 3 türün özelliğini tek meyvede toplamış.
Ya birader ne anlatıyorsun sen ya? Demişsin ana karakter lastik olmasa torpil olmasa 99999.kez ölmüştü diyorsun.Eee zaten bu her karakter için geçerliydi neredeyse.Zoro ölmüştü ana karakter yardım etmeseydi lucci ölmüştü gemiye düşmese gibi gibi sürekli böyle şeyler var teach bile ölmüştü.Ne alaka yani bu senin yorumunla bunlar.Ne olması gerekiyor ana karakter torpil almadan ilk zorlukta gebersin.Senin seriyi bile takip etmemen gerekiyordu bu şeylere takılıyorsan.

Son düzenleme:
Ya birader ne anlatıyorsun sen ya? Demişsin ana karakter lastik olmasa torpil olmasa 99999.kez ölmüştü diyorsun.Eee zaten bu her karakter için geçerliydi neredeyse.Zoro ölmüştü ana karakter yardım etmeseydi lucci ölmüştü gemiye düşmese gibi gibi sürekli böyle şeyler var teach bile ölmüştü.Ne alaka yani bu senin yorumunla bunlar.Ne olması gerekiyor ana karakter torpil almadan ilk zorlukta gebersin.Senin seriyi bile takip etmemen gerekiyordu bu şeylere takılıyorsan.
gemiye düşmeyle sbs sorusunda paramecia dediğin meyve ne alaka kerdeş?

gemiye düşmeyle sbs sorusunda paramecia dediğin meyve ne alaka kerdeş?
Gemiye düşmese ölecek suda yani torpille ölmemiş oluyor.Yani bu ana karakter olmasına bağlanmıyor sadece her karakter için yapabiliyor bunu.Sen sadece ana karakter ve yanındakilerin olaylarını daha fazla gördüğün için böyle konuşuyorsun aslında tayfadaki çoğu kişi en az 5-10 kere ölmüştü şimdiye kadar.Sen bu ayrımı yapmadan neden takip ettin bunca sayı onu anlamıyorum.

Tayfanın full hd izlediği dövüş üzerinden Vegapunk şeytan meyvelerine ve Luffy'nin meyvesine değinsin diye çizilmiş sahneleri amma da tartışınız be arkadaş.

Birkaç tane örnek verdim sadece. Hibrit Kaido'nun kral hakili tam güç abandığı saldırıları bloklayıp karşı ataklar yapan Kaido'dan sağlam kan alabilen Luffy'yi unutup, uyanış modunda 2-3 tane sallayıp kenara attığı bir dövüşü nerelere çekmişsiniz. La ne Nika'sı, gear kullanmadan bile anasını ağlatırdı istese. Gözüm cayır cayır yanıyor şu an okuduklarım yüzünden. :ehe:

Tayfanın full hd izlediği dövüş üzerinden Vegapunk şeytan meyvelerine ve Luffy'nin meyvesine değinsin diye çizilmiş sahneleri amma da tartışınız be arkadaş.

Birkaç tane örnek verdim sadece. Hibrit Kaido'nun kral hakili tam güç abandığı saldırıları bloklayıp karşı ataklar yapan Kaido'dan sağlam kan alabilen Luffy'yi unutup, uyanış modunda 2-3 tane sallayıp kenara attığı bir dövüşü nerelere çekmişsiniz. La ne Nika'sı, gear kullanmadan bile anasını ağlatırdı istese. Gözüm cayır cayır yanıyor şu an okuduklarım yüzünden. :ehe:
Bu kaido zayıflamış kaido. Zoro bu kaidoya geberik haliyle yara bıraktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 46)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık