Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru'nun Vegapunk'un kaçmasına yardım etmesi olası gibi lafına bakarsak. Ya deniz savaşı beklentisi var yada kaçmasına yardım edecek.

Lucci güçlendi diyenlere selam olsun :artiz:
Luffy resmen taş. geçmiş hatta geçmekle kalmamış ipimle kuşağım yapmış resmen:D

Kizaru için de söyleyeceğim tek şey “geçti borun pazarı sür eşeği niğdeye”:artiz:

Sağ kol ya da üstü bir seviyede olmaları çok şaşırtıcı olmazdı ama Vegapunk gibi bilgili ve neyin ne olduğunu bilen birisi tarafından en güçlü olarak ilan edilmeleri çok ayrı bir mevzu. Atıyorum bu elemanlar teke tekte Shanks'ı falan yenebilir mi? Vegapunk'a göre evet. Ama mantıken çok eğreti duruyor. :/

Potansiyel olarak en güçlüleri olabilir bu arada. Lunarian ırkının özelliği dışında, Kizaru'nun ışınlar, Shicilerin meyve güçleri ve yetenekleri, üstüne hakiyi de eklersek; baya potansiyelli oluyorlar. Tabi Vega'nın o sözlerinin klasik Oda abartması olduğunu da az çok tahmin edebiliyoruz.

Konuyu tam bilmiyorum ama işin içinde Alpa ve Reddi varsa kesin mevzu Luffy ile alakalıdır. Eh hem Luffy faktörü hem de reddi'nin doğuştan kaybedenler klübüne üye olmasını hesaba katarsak evet kaybetti diyebiliriz gönül rahatlığıyla. 😌 @RedTeroR duvarına bir çentik daha at lae. (Tabi yeni bir çentiğe yer kaldıysa :rolleyes: )

Potansiyel olarak en güçlüleri olabilir bu arada. Lunarian ırkının özelliği dışında, Kizaru'nun ışınlar, Shicilerin meyve güçleri ve yetenekleri, üstüne hakiyi de eklersek; baya potansiyelli oluyorlar. Tabi Vega'nın o sözlerinin klasik Oda abartması olduğunu da az çok tahmin edebiliyoruz.
Bu robotların böyle bir kudrete sahip olmaları zirve dediğimiz karakterlere hakaret gibi yav. :ehe: Yok dediğin gibi Oda'nın abartmasından ibaret ise ula bari Vegapunk gibi bir adamın üzerinden yapma bunu. :S Çer çöp birisine söylet de biz de bir ihtimal diyelim anasını satayım.

Konuyu tam bilmiyorum ama işin içinde Alpa ve Reddi varsa kesin mevzu Luffy ile alakalıdır. Eh hem Luffy faktörü hem de reddi'nin doğuştan kaybedenler klübüne üye olmasını hesaba katarsak evet kaybetti diyebiliriz gönül rahatlığıyla. 😌 @RedTeroR duvarına bir çentik daha at lae. (Tabi yeni bir çentiğe yer kaldıysa :rolleyes: )

Ulaa Lucci amiral seviyesi... Luffy'i, Kaido kadar zorluyor. Luffy ciddi dövüşüyor hüüüü....

Gerçekte ise doğru düzgün haki kullanmadan bile Lucci'nin işini bitirmiş. Herhangi bir sağ kol olsa Luffy'e en azından bir kerecik vururdu, Luçi onu bile yapamamış. :)

Ulaa Lucci amiral seviyesi... Luffy'i, Kaido kadar zorluyor. Luffy ciddi dövüşüyor hüüüü....

Gerçekte ise doğru düzgün haki kullanmadan bile Lucci'nin işini bitirmiş. Herhangi bir sağ kol olsa Luffy'e en azından bir kerecik vururdu, Luçi onu bile yapamamış. :)
İşin aslını kendi de çok iyi biliyor ama Alpa'nın damarına basmak için yapmayacağı şey yok gızıl terörün xd Oda geçmişin hatırına Lucci'yi azıcık dik tutmuş o kadar. :/ Geçen bölüm yazdığım şey;
Barizdi böyle olacağı. (Mesaja gülücük atan şahısa dikkat! :ehe:)

Halbuki 1238654532 yerde Kaido'nun güçten düştüğü, zayıfladığı, adayı bile taşıyamadığı, bulutların kaybolmaya başladığı geçiyor, açık açık söyleniyor ama yine de sen bilirsin :)
Ah be dostum bir alt metini okusan kaido güçten düşmüş dendiği sırada aynı panel içinde luffynin daha bitkin olduğunu söylüyor halen gelip kaido güçten düştü diyorsun. Sizin dediğiniz olaya göre luffy her kolunu uzattığında gücü düşüyor biz neden birşey demiyoruz :respect:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık