Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tek komboluk işi var usta. Muhtemelen zorlanır.

Savaşın tamamı 2v1 olmadığı halde King iyi yıpratmıştı. Marco son arc beklentimi karşılamadı.
Marco ile King 1v1 atsa Marco alır günün sonunda. Adamın meyvesi Bolo Bearth'i bile absorbe ediyor. Aşırı üstün bir saldırı gücü lazım Marco'yu yenmek için.

Ben her zaman böyleyim de sen iyice gömüyon King'i ondan delleniyom.

Silahlanma kral hakisi öğrenirse sağ kol+, kral hakiyi temassız kullanırsa amiral seviyesi olur. Ama fazlası çıkmaz bence.
Kral hakiyi temazsın eklerse rahatlıkla amiral olur. Luffy sadece kral haki ekleyince bile kaido ile yumruk tokuşturabildi. Kral haki eklemek gücü resmen 2ye 3e katlıyor.

Önceki arc sonu benim gözümde Katakuri>King>Marco>Sanji idi sağ kol ligi. Arc geçince ana karakterler otomatik olarak az daha güçleniyor. Sanji şu an King ve Marco'yu alabilir Kata'dan emin değilim. Lucci de Sanji'den bir tık güçsüz bence. Onun da King ve Marco'ya karşı şansı var.
Marco King'den güçlüdür bence. Sanji yer ikisini de.

shiciler sanırsın 20 yıldır baştada kopyalamıs hepsini birde meyve kopyalamıs. 1 hafta ver adama kopyalar, 1 gün bile yeter. Sen bu adamların dna'sını ne ara aldın? Kan örneği mi verdiler? Saç teli mi verdiler? Parmak izi mi aldın? Oda sallıyor bir şeyler bizde yiyoruz işte çoğu mangada da bu durum var ama opta çok fazla olduğu için sırıtıyor. Uçan retconlar,uçan pilot twistler,uçan plot armorlar say say bitmez yahu. Neyse umarım 2025'de biter seri. Tek temennim bu. Nika olayından önce daha özgün bir seriydi çünkü. Kaç tane seriden sıkılan adam var forumda haberin var mı? Okumayı bırakan? Sen opa yeni kitle çekemezsin,say desem sayamazsın. Ama aratıp bi ton bırakan adam gösteririm sana .
Sadece Shichibukai'lerin Seraphim'leri varsa demek ki hepsinden kan örneği alınmış. Fakat bu hangi Shichibukai'leri kapsıyor bilmiyoruz. 11 Shichibukai'nin tamamı mı yoksa orijinal yedili mi? Bunu göreceğiz.

Nika olayı aksine gayet seriye tat kattı. Evet çok cıvık ama zaten serinin tamamında böyle şeylere maruz kaldığımız için Bleach ya da Naruto gibi ciddi aksiyon ve dram bir seri beklentisiyle okumuyordum. Böyle gırgırı şamatası, seni gülmekten yerlere yatıran sahnelere oldukça bol olan bir serildi, Luffy'nin bu formuyla da seri girmiş olduğu o ciddiyetten biraz uzaklaştı.

Şu anda izleyenlere neden kötü geliyor ben söyleyeyim. Çünkü herkes büyüyor ve büyüdükçe böyle şeylere ilgisi azalıyor. Hangimiz artık Tom ve Jerry ya da Looney Tunes açıp izliyor. Uzun yıllar takip ettiğin bir seri beklentinin dışında seyretmeye başladığı anda burun kıvırır herkes bu da gayet doğal bir şeydir. Çünkü artık büyüyorsun!

Kral hakiyi temazsın eklerse rahatlıkla amiral olur. Luffy sadece kral haki ekleyince bile kaido ile yumruk tokuşturabildi. Kral haki eklemek gücü resmen 2ye 3e katlıyor.
Kizaru ile kafa kafaya vs atacak seviyeye gelir öyle olursa. Bm'den bir tık altı oluyor o da bence. Zorlu rakiplerle karşılaşırsa dayanıklılık filan da kasarsa Bm seviyesi olabilir.

Son düzenleme:
Silahlanma kral hakisi öğrenirse sağ kol+, kral hakiyi temassız kullanırsa amiral seviyesi olur. Ama fazlası çıkmaz bence.
Kral hakiyi bir şekilde kullansın o yeter. Direkt çoğu karakterden üstün olmuş olacak. Amirallerin ne seviyede olduğunu Kizaru reisin şovuna göre belki anlarız. Luffy'yi zorlarsa amirallerin değeri artar.

Marco ile King 1v1 atsa Marco alır günün sonunda. Adamın meyvesi Bolo Bearth'i bile absorbe ediyor. Aşırı üstün bir saldırı gücü lazım Marco'yu yenmek için.
King ve Queen'in karşısında çabuk tükenmişti. Meyvesi aşırı iyi ama korsanlığı bırakınca güçten düşmüş sanki. King'i alır da öyle kolay olmaz, büyük bir fark göremiyorum.

Sadece Shichibukai'lerin Seraphim'leri varsa demek ki hepsinden kan örneği alınmış. Fakat bu hangi Shichibukai'leri kapsıyor bilmiyoruz. 11 Shichibukai'nin tamamı mı yoksa orijinal yedili mi? Bunu göreceğiz.

Nika olayı aksine gayet seriye tat kattı. Evet çok cıvık ama zaten serinin tamamında böyle şeylere maruz kaldığımız için Bleach ya da Naruto gibi ciddi aksiyon ve dram bir seri beklentisiyle okumuyordum. Böyle gırgırı şamatası, seni gülmekten yerlere yatıran sahnelere oldukça bol olan bir serildi, Luffy'nin bu formuyla da seri girmiş olduğu o ciddiyetten biraz uzaklaştı.

Şu anda izleyenlere neden kötü geliyor ben söyleyeyim. Çünkü herkes büyüyor ve büyüdükçe böyle şeylere ilgisi azalıyor. Hangimiz artık Tom ve Jerry ya da Looney Tunes açıp izliyor. Uzun yıllar takip ettiğin bir seri beklentinin dışında seyretmeye başladığı anda burun kıvırır herkes bu da gayet doğal bir şeydir. Çünkü artık büyüyorsun!
Eski yorumlar,tayfanın diyalogları daha komikti. Hala youtubeda eski olan şeylere gülünüyor,izleniyor Nikayı sevmeyen çok insan var,seveni bilmem ama bence anket açılsa forumun yarısından çoğunun içine sinmemiştir.

Marco King'den güçlüdür bence. Sanji yer ikisini de.
Olabilir. Kata ikisinden de 1 tık güçlü bence. Marineford Marco olsa King'den güçlü derdim de biraz paslanmış gibi.
Kata 100se
Mf Marco 99
King 98
Marco 97
Wano sonu Sanji 96 bence. Şu an Sanji Marco ve King'i alabilir olabilitesi var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık