Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada kastettigim Zoro Sahura modunu açıp da hiç çeşit çeşit saldırılar kullandığını görmememiz. Hep atımlık form saldırıları gibi durdu. Luffy'nin formları ile doğrudan örtüşmüyor. Hele G5 ile hiç örtüşmüyor.

Zoro Ashura açıp basit kılıç darbeleri atıl eğlenir gibi olursa kimse ciddi savaştı demez zaten merak etmesin arkadaşlar.:D
Yani şimdilik öyle dediğim gibi ama zamanla zoronun ashurasında da illa bişeyler görürüz. Birde g5 formuyla karşılaştırmamak lazım ya g5 formu yani nika muhabbeti bence ütopik birşey oldu. Luffynin meyvesi değişti bi anda tanrı oldu adam. Hani g5 pek luffy sayılmaz. En azında 20 küsür senedir okuduğumuz severek takip ettiğimiz luffy değil. Başka birşey yaptı oda kendince. Zamanla ashurayıda öyle yapabilir hatta sanjiye aşhura modu açtırıp 9 bacaklı sanji bile görsek şaşırmam şu aşamadan sonra

Yetmez Reis, Zoro fanları ile lütfü fanları arasındaki fark bu.
Örnek ilk gelen spoiler doğruysa hikaye anlatmayacağız.
Ama senin dedğin spoiler doğruysa hikaye anlatacaklar.
Hikaye: Nika cidddi değil :oleyo2:
İlk gelen spoilera nasıl hikaye yazdılar görmedin herhalde. O yüzden dön muhabbeti çıktı.: De

İddiayı kaybediyorsun sonuçta. 🙊 :oleyo:
Bu hafta da kazanamazsa 3 bölümde kaybeden karakter için zorlanmadı demez herhalde hiçkimse, bilmiyorum o kadar uçuk kaç kişi var acaba aramızda :oleyo2:
İlk gelen spoilera nasıl hikaye yazdılar görmedin herhalde. O yüzden dön muhabbeti çıktı.: De
Hikayeyi ben yazıyorum yine öyle mi ?
Hasan gittikçe daha da dibe iniyorsun.

Bak yazdığım şeyleri tekrar yazıyorum anlaman için biraz daha açayım.

Ben Luffy, Lucci'yi yenemez çünkü Oda'nın kaleminden böyle bir şey çıkmaz dedim. Lucci'yi kolay bir şekilde yenip yenemeyeceği üzerine de iddiaya girdim ayrıca. 2 bölümdür de yenemiyor eğer son gelen spoiler doğruysa.

Lucci sevdiğim karakterlerden, güçlü gördüğüm karakterlerden biri değildi. Uyanış açıp şu iki bölümlük performansıyla düşündüğümden güçlü dönmüş dedim.

Son olarak da ağer ilk gelen spoiler doğruysa ve Nika kazanmışsa, Oda öyle bir şey çizmez dediğim için haksız çıktım derim dedim.

Sonuç olarak bir şey aksi çıksa kabul ederim senin gibi an meselesi, ciddi değil gibi tuhaf tuhaf yorumlar yapmam xD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık