Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger seviyesi mi yapmışım ne zaman ? Heee o yüzden shichilerin 2 küsür ödül alacağı ortaya çıktı değil mi biz patladığımız için ? Küçümseyen sizdiniz Oda zamanla cevabı verdi ama çok uzun sürdü. @Dattebayo Akıllarınca beraber hareket edip arşiv kurcalıyorlar ama kendileri daha 1 sene önce komik yorumlar atıyorlardı. :D
Valla sadece iki sayfa okudum 5 icraat gördüm. Bu konuda altın madeni gibisin fitne fesat tim için.

Roger seviyesi mi yapmışım ne zaman ? Heee o yüzden shichilerin 2 küsür ödül alacağı ortaya çıktı değil mi biz patladığımız için ? Küçümseyen sizdiniz Oda zamanla cevabı verdi ama çok uzun sürdü. @Dattebayo Akıllarınca beraber hareket edip arşiv kurcalıyorlar ama kendileri daha 1 sene önce komik yorumlar atıyorlardı. :D
2020 @II. Invictus @Sodex @Sir Crocodile

Sen kendi yazdığını algılamadın galiba alamaz diye konuşmayın diyen sensin boyum kadar yazıyom bu arada.
Arkadaşım siz okuduğunuzu da mı algılayamıyorsunuz? Ben elli yerde seri sonunda Zoro ve Sanji'nin amiral alacak seviyeye gelebileceğini söyledim. Ben demedim ki Sanji ve Zoro şu anda bir amiral alabilecek seviyedeler diye. Şu anda karşılaşsalar uzun bir süre tutabilirler ama tabi ki yenemezler.

Sanji'nin tek kapismayacağı düşüncesine bir şey demem ama bu sanırım süit aldıktan sonra ve Page Öne ile kapıştıktan sonra demiş. Orada inceden bir gitmiş...

Fakat Law-Kid olayı kötü yine, arc sonu için o dönem ki Luffy seviyesine anca gelebilirler yazmış onu bile zor görmüş. Neyse çok gitmeyin MW'min üstüne. Ben zaten yeterince bunaltıyorum onu sizde gelince olmuyor... :D

Evet Sanji’de yanıldım ve 2 sene önce bana bunlarla gel :D kimse beklemiyordu böyle yüksek bir güç artışı benim gibi yanılanlar oldu normal.Aslında ihtimal vermiyor değildim ama Sanji’ye olan kızgınlık yorumları da etkiledi tabii.Sanji’de yanıldığımı zaten önceki muhabbetlerde hep söyledim yeni birşey bulmuş değilsin. :S Birkaç tane yanıldığım oldu sadece onlardan biri bu mevzu.

Kata ile dövüşen Luffy seviyesi ayrılırlarsa öpüp başına koysunlar falan demiş, Law Teach ile kapışacak seviyeye geldi. Küçümsemiş onları da.
Havadan uyanış açmalarını tahmin ettiysen yada bekliyorsan helal olsun ve içine sindiyse tabii.Gökten güç yağdırdı Luffy ile aynı lige soktu.Yoksa arc başı tek yiyen Wcı Luffy’den az güçlü olsunlar yani adamlar zaten gerideydi law mesela dressrosa arcta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık