Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adada Kizaru ile ciddi bir savaş içerisine girmezler, bence. Olsa olsa en fazla Rosa'da ki Fuji-Luffy karşılaşması gibi olur. Kizaru'da ağırlığını koyar. Amiralleri hafife alanlarda güzel patlayacak.

Yıllarca en güçlü karakter gözüyle baktığımız Roger kendine saldıran denizcilere madem geldiniz "en azından Sengoku ya da Garp'ı getirin" diyor. İşte amiraller böyle bir güç..
Her devrin kendi en güçlüleri var ve amiraller hep bu denklemlerde yer alıyorlar.

Oda'yı bilmem ama Luffy'nin rakibi bundan sonra Shanks,Garp,Sengoku,Im veya Karasakal olmalı;Kizaru gibi amiraller artık Zoro ve Sanji'ye kalmalı...

@Millennium Wizard Jack > Fuji, Lucci > Akainu demiş bayağı bayağı. sana nası sağda solda laf atıyor anlam veremedim.
2016 yorumlarını karşılaştırırsak üzülen sen olursun. :D Jack sağ kol sanılıyordu en yüksek ödüle sahipti daha görünmemişti adam fujinin vasıfsızlığını biliyorsun önden yorum yapmışız ciddi değerlendirme değil.Jack daha güçlü gelmeliydi ama gelmedi.Lucci akainu tek yorumluk birşey ya ironidir ciddi savunmadım.

2016 yorumlarını karşılaştırırsak üzülen sen olursun. :D Jack sağ kol sanılıyordu en yüksek ödüle sahipti daha görünmemişti adam fujinin vasıfsızlığını biliyorsun önden yorum yapmışız ciddi değerlendirme değil.Jack daha güçlü gelmeliydi ama gelmedi.Lucci akainu tek yorumluk birşey ya ironidir ciddi savunmadım.
2016 diyorsun da sen ve bir iki kişi hariç herkes mantıklı olanı söylemiş, yılla ne alakası var bu durumun? Sanki büyük çoğunluk bunda o zaman hemfikirmiş gibi konuşuyorsun.

2016 diyorsun da sen ve bir iki kişi hariç herkes mantıklı olanı söylemiş, yılla ne alakası var bu durumun? Sanki büyük çoğunluk bunda o zaman hemfikirmiş gibi konuşuyorsun.
O yılları şu zamana göre değerlendirerek baştan yanlış yapıyorsun algılar çok farklıydı herşey zamanına göre değerlendirilir.Sağ kollar daha güçlü amiraller şu an görüldüğünden daha zayıf görülüyordu birbirlerine çok yakın gören kitle vardı yani Marineford savaşı sağolsun.Ayrıca kafes ittiren Fuji hala benim gözümde rezil durumlara düşebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık