Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1070: En Güçlü Varlıklar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 101 48.6%
  • Orta

Kullanılan: 60 28.8%
  • Kötü

Kullanılan: 47 22.6%

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kf'de tartışma konusu olan çok bi karakter yok, imparatorlar dışında tamamını doğru değerlendirdim. İmpartorlar aslında konumunun hakkını verdi ama benim beklentim başka bir seviyeydi, ne o beklediğim ağırlığı verebildiler ne de o gücün ihtişamını yansıttılar. Bunda Nika'nın da payı var elbet.

Bunlar dışında başta Mihawk, Lucci ve Crocodile konusunda kf'nin kazananlarından olduğum herkesin malumu. Lucci konusunda daha fazlasına oynadık ama olsun, hemen hemen beklediğim gibi gelişti olaylar.

Kf'de tartışma konusu olan çok bi karakter yok, imparatorlar dışında tamamını doğru değerlendirdim. İmpartorlar aslında konumunun hakkını verdi ama benim beklentim başka bir seviyeydi, ne o beklediğim ağırlığı verebildiler ne de o gücün ihtişamını yansıttılar. Bunda Nika'nın da payı var elbet.

Bunlar dışında başta Mihawk, Lucci ve Crocodile konusunda kf'nin kazananlarından olduğum herkesin malumu.
Lucci konusunda daha fazlasına oynadık ama olsun, hemen hemen beklediğim gibi gelişti olaylar.
Nası ya ?

Yonko'dan önce dayak yemesi gereken amiral şu an çıkıyor piyasaya. Logia uyanışı görürüz umarım. Kizaru adice bir şey yapıp ışık hızında kaçacak gibi hissettiriyor, hadi bakalım. En güçlü amiral mi değil mi bi görelim artık.

Bir savaş olursa eşleştirmelerde en belirgin olan Luffy, Zoro, Jinbe. Sanji yine üvey evlat muamelesi görecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık