Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Luffy'nin yeni hali cidden çok kötü ya. Asla alışamayacağım sanırım Nika'nın şu şaklabanca hareketlerine.

Bir de Lucci savunan insanların çoğu Lucci'nin bu seride geçmişten gelen bir ağırlığı olduğunu ve bu maziden dolayı da öyle bir haftada teklenmesinin ya da ezilmesinin imkansız olduğunu savunuyordu. Yoksa Nika şu dövüşü kısa sürede bitiremezse zaten bıraksın imparator koltuğunu :s

Bu arada Luffy'nin yeni hali cidden çok kötü ya. Asla alışamayacağım sanırım Nika'nın şu şaklabanca hareketlerine.

Bir de Lucci savunan insanların çoğu Lucci'nin bu seride geçmişten gelen bir ağırlığı olduğunu ve bu maziden dolayı da öyle bir haftada teklenmesinin ya da ezilmesinin imkansız olduğunu savunuyordu. Yoksa Nika şu dövüşü kısa sürede bitiremezse zaten bıraksın imparator koltuğunu :s
Zamanla kafası geçer diye bekledik hala uyuşturucu etkisi altında dövüşüyor. Bas düz formda geç yemin ediyorum amiral - yonko ya da daha üstü biriyle yapılacak dövüşte gene şu halleri görmek mide bulandıracak.

Yalnız haki > meyve diyenler nerede? 2 Yonko uyanışla düştü. Şimdi bile meyve dövüşü var.

Kaido uyanış açamayınca haki övmüş. :D
Haki>meyve demiyorum ama Kaido'nun uyanışa sahip olduğunu düşünüyorum, uyanış hakkında detaylı bilgi birikimine sahip biriydi(hatta ilk açıklama bile ondan geldi) Ayrıca Luffy ile olan savaşında zaman zaman farklı bi hybrid formunun olduğunu gördük, dişleri ve kaşları bu formda tamamen farklı oluyor.

Zamanla kafası geçer diye bekledik hala uyuşturucu etkisi altında dövüşüyor. Bas düz formda geç yemin ediyorum amiral - yonko ya da daha üstü biriyle yapılacak dövüşte gene şu halleri görmek mide bulandıracak.
Şöyle haklı haklı yorumlar girmeyin, benim de asabımı bozuyorsunuz.

Law şimdi uyanış ile hangi özellikleri kazandı?
*Kılıcını manipüle edip istediği boyuta getiriyor.
*Artık room içinde kalmak zorunda değil. Room'u içinde olmadan da her alanda açabiliyor.
*Ekstra uyanıştan sebep güçler var. K-Room, R-Room, Puncture Wille, Shock Wille gibi.

Görünen bunlar şimdilik.

Ya açması sıkıntı değil de Kaido karşısında bir noktadan sonra trambolinle oynaşmayı bırakmıştı. Girme abi hiç o hallere bir kere kendince eğlendin yeter anasını satayım. Çocuk Luffy'nin havada sönen yumrukları şu hareketlerden daha karizmatikti
Hiç değişmeyecek gibi. Nika'nın karakteristik özelliği Luffy'nin dövüş stiline yansıyor baya g5 modunda. Her dövüşte hep göreceğiz gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık