Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1069 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu bölümde Sentoumarunun bir anlık harcanması kötü olmuş luffynin engellemesi gerekirdi. Luffy dövüşürken kaku falan saldırsaydı daha iyi olurdu bence.
Lucci çok güçlü işte, ısrarla Lucci iki yıl öncesinde kalmış gibi düşünmemeliyiz, Nika ile savaşabilecek kadar güçlü. Tabi savaşın devamını da görmemiz gerekiyor ama şu an için Nika karşısında ezilmeyen bir Lucci var.

Bunu kabul ettiğimizde eleştirilecek pek bir şey kalmıyor.

Oda klişe istemiyorum artık dese bile klişe gene bir şekilde olur. Yıllarca farkında olmadan bünyesini alıştırmış buna malesef. Kendinden beklenmeyeni yaptı diye şaşırmıştım biraz (spoiler mevzusu) ancak durum değişmemiş galiba.

Bizim tayfanın da bu moda şaşırması ayrı bir saçmalık. Gerçi bu durum op evreninde olan saçmalıklar konusunda sonlara oynar ama panel israfı resmen.

Lucci şow yapmış en güçlü cp0 üyesidir bide o Kaido'nun yamulttuğu çöp ajana güçlü diyorlar Lucci dayakda yese şowunu yapmış bizimkileri kaçırmış istediği gibi hareket etmiş ve Luffy gene madara olmuşdur.
hiç sorma seriyi okumuyor ki millet kendine göre eğip büküyor guernica daha güçlüymüşde bilmem ne tamam adam güçlüde lucci dahi diye nitelendiriliyor. Guernica güçsüz demek değil bu, Lucci daha güçlü demek.

Magma meyvesinin işlemeyeceği çok az karakter var evrende. Burada da türler önemli. Atıyorum isimsiz denizci askerleri bile haki biliyor. Onlara lazer gelse haki engelleyemez. Bir de yorulunca haki azalıyor ama meyve sınırsız. BM'ye room işlemiyordu başta sonra ölüme götürdü.
Haklısın ama zirvedeki adamlara tam güçlerinde işlemez.Roger Wb ve Garp Shanks gibi adamların prime dönemlerinden bahsediyorum.Onlara magma falan işlemez gibi duruyor hakilerinden dolayı.Aynı şekil kaido ve bm bile kolay kolay etkilenmezler gibi duruyor.Bm olayına girmeyelim o çok saçma bi seviye zaten.Gücü biten adam gökten gelen ay enerjisiyle midir nedir enerjiyle doldu yoksa meyvesini kullanamaması gerekiyordu.O savaşta tek enerjisi hakisi biten bm oldu ötekiler bittim bittim deyip hiç bitmedi :hhh:

Lucci çok güçlü işte, ısrarla Lucci iki yıl öncesinde kalmış gibi düşünmemeliyiz, Nika ile savaşabilecek kadar güçlü. Tabi savaşın devamını da görmemiz gerekiyor ama şu an için Nika karşısında ezilmeyen bir Lucci var.

Bunu kabul ettiğimizde eleştirilecek pek bir şey kalmıyor.
Ben de öyle diyordum en azından zoro seviyesi olması lazım. Adam hükumetin en üst noktadaki adamlarından birisi çok güçlü olması lazım ama luffy de başka seviye o yüzden üstünlük kurması lazım bence. Ben buna çok takılmadım dediğin gibi daha dövüş başı ama luffynin sentoumarunun teklenmesine izin vermemesi gerekiyordu hem Katakuri gibi ileri görüş olayı vs de var. O kısmı hoşuma gitmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık